چرا کاربران ایرانی از گره افتادن در کار پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا خوشحال می‌شوند؟

نوشته های مرتبط
13 دیدگاه
M Sajjad

این سرویس ها انقدر به مخاطب بی توجه هستن که با وجود نرخ های اشتراک بالا آگهی هم پخش میکنن همین یک مورد کافیه که مطمئن بشیم اینها به جایی وصلن چون هیچ شکایتی بابت این اجحاف ترتیب اثر داده نمیشه

molavy

هیچ کس استفاده نکنه تا همه ایرانی ها ورشکست کنند

کاوه .

دلیل اصلی تنفر از فیلیمو و نماوا اینه که اینا خودشون بزرگترین ناقض های کپی رایت هستن اما اشتراک میفروشن اونم با قیمت های وحشتناک. همه قبول داریم که اینا بالاخره یه هزینه ای دارن میکنن برای دوبله و نگهدرای سرورها و … اما هزینه اشتراکی که دارن میگیرن واقعا خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست. ۱۰۰ هزار تومن برای یک ماه آخه؟

noisymind

پلتفرمی که با رانت حذف سایتهای دانلود فیلم و حذف رقبا اومده روی کار و فیلم های خارجی رو به شکل مزخرفی سانسور میکنه و هر دوره قیمتهاش رو هم کذایی تر میکنه، اگه حذف بشه یا براش مشکلی پیش بیاد معلومه که آدم خوشحال میشه!

raminnnnnn

مسئله بزرگ شبکه‌های اجتماعی داخلی هم همینکه اعتماد کم شده و متاسفانه زیرساخت قدرتمندی وجود نداره. بعد از اینکه مردم کلی بابت فیلتر تلگرام ناراحت شدن بلافاصله سروش رو تبلیغ کردن که نتیجه عکس داد و مردم هم از روی ناراحتی عضو این شبکه‌های اجتماعی نشدن.

expert_developer

بله کاربران ایرانی حس به گروگان گرفته شدن رو دارند. عده ای که ظاهرا شما هم جزو اونها هستید معتقدند حالا که حاکمیت بطور مستقیم یا غیرمستقیم باعث شده دسترسی به پلتفرمهای بین المللی رو نداشته باشیم، این پلتفرمهای داخلی منشا خیر هستند و تونستند جای خالی اونها رو پر کنند. ولی چیزی که اکثریت کاربران ایرانی به حق به اون اعتقاد دارند اینه که وجود این پلتفرمها یکی از اصلی ترین بهانه های توجیه محدود کردن دسترسی ما به سرویسهای بین المللی و اجرایی شدن طرحهایی مانند طرح صیانت است. این توهم توطئه یا به قول شما با عینک دایی جان ناپلئون دیدن نیست. وقتی خود مسئولین صریحا استناد می کنند به وجود یک سرویس یا محصول داخلی و دلیل محدود کردن دسترسی ما رو حمایت از سرویسهای داخلی و امنیت بیشتر (بخوانید امکان کنترل) این سرویسها نسبت به نمونه های بین المللی شون می شمارند، دیگه جای تردیدی نیست که وجود این سرویسها اگرچه در کوتاه مدت دل ما ایرانیها رو خوش میکنه که از امکانات به روز دنیا عقب نیستیم ولی در دراز مدت ما رو بیشتر و بیشتر در منجلاب خفقان فرو میبره. جواب سوالتون هم که چه زمانی کاربران ایرانی به وجود محصول و سرویس داخلی افتخار می کنند هم اینه: هنگامیکه با اختیار خودشون اون رو انتخاب کرده باشند نه از سر اجبار.

hosein7hosein

من حدود ۲ سال از فیلیمو استفاده کردم و ۶ ماه هم فیلیمو مدرسه داشتم. باید بگم اگر یک نهاد نظارتی وجود داشت که از کاربر حمایت کنه حتما از فیلیمو شکایت می کردم.
به عنوان مثال اپ تی وی فیلمو مدرسه خراب بود. تماس گرفتم با پشتیبانی گفتند آپ خرابه و می تونید از وبسایت یا آپ موبایل استفاده کنید. گفتم اگر آپ خرابه یا رفع خرابی کنید یا وجه را عودت بدید و نه آپ را درست کردند و نه عودت وجه دادند و عملا هیچ استفاده ای نداشتم و….
این سطح از پشتیبانی در کنار برنامه های کم کیفیت، حمله به سایر سایت های ایرانی در حالی که خودشون عینا فعالیت مشابهی دارند، ضدیت با مردم و علیه منافع مردم بودن، هزینه اشتراک نامعقول در مقابل خدمات و… سبب شده همه ما ازشون متنفر باشیم و هرگز از این سرویس های بی هویت استفاده نکنیم

expire expre

فیلم های پر از سانسور و مزخرف ارزش دیدن نداره پول رو انگار آدم میریزه تو سطل زباله

شروین

این سرویس‌ها هم ایران رو تحریم کردن و صرفا باز شدنشون از سمت ایران فایده‌ای نداره.

آریا

نتفلیکس یوتوب توییتر و دیگر اپها و سرویسهایی که به نا حق و با دلایل واهی مسدود کرده اید باز کنید با اینترنت کاری نداشته باشید صیانت از شعور را برای خود فعال نموده دیگه کسی کاری به این سرویسهای داخلی نداره

realtime

باز کنن فیلتر رو تا ببینیم چند تاشون تحریم کردن!

expire expre

پلتفرمی که قیمتش اینقدر بالاست که طرفش نمیشه رفت به درک که حذف میشه شده تجارت خونه یه عده از خواص

expire expre

دلیل بیاعتمادی فقط یک دلیله خودتون هم خوب میدونید

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دانلود اپلیکیشن تک نیوز