تعویض قطعات گلکسی S21 نیازمند مراجعه به تعمیرکاران مجاز سامسونگ نیست

تعویض قطعات گلکسی S21 نیازمند مراجعه به تعمیرکاران مجاز سامسونگ نیست
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

کانال یوتیوب Hugh Jeffreys گلکسی S21 را کالبدشکافی و میزان تعمیرپذیری آن را ارزیابی کرد. بررسی‌های این کانال نشان داد که برای تعویض قطعات گلکسی S21 نیازی به مراجعه به تعمیرکاران مجاز سامسونگ نیست و تعویض مادربرد و دوربین خللی در عملکرد موبایل ایجاد نمی‌کند.

Hugh Jeffreys در گذشته گلکسی A51 را کالبدشکافی کرد و متوجه شد که حسگر اثر انگشت آن نیاز به کالیبره کردن با دستگاه مخصوص را داشته و تنها توسط تعمیرکاران مجاز سامسونگ قابل تعویض است. این کانال به سراغ گلکسی S21 رفت تا ببیند سازنده کره‌ای مثل گلکسی A51 تعویض این قطعه و قطعات دیگر را در جدیدترین پرچمدارش سخت کرده یا نه.

Galaxy S21 Teardown

یوتیوبر مورد بحث ابتدا مادربرد و همچنین ماژول یک گلکسی S21 را با گلکسی S21 دیگر تعویض کرد. او برای مقایسه به مشکلات پیش آمده حین تعویض مادربرد آیفون ۱۲ اشاره می‌کند که نمایش خطاهای متعدد چنین کاری را غیرممکن کرده اند. تعویض قطعات در گلکسی S21 نشان داد که تمام دوربین‌ها و همچنین سنسور اثر انگشت بدون نقص کار می‌کنند.

Hugh Jeffreys تعویض باتری گلکسی S21 را به خاطر استفاده از چسب زیاد سخت توصیف می‌کند و همانطور که در ویدیو دیده شد سامسونگ از هیچ گونه نوار جداکننده باتری یا همان pull tab استفاده نکرده است. باتری آنقدر محکم سر جایش قرار گرفته که یکی از ابزارها حین جدا کردن باتری شکست، بنابراین تعویض آن توسط کاربر بسیار سخت خواهد بود.

همانطور که ویدیوی کالبدشکافی گلکسی S21 نشان داد، اسکنر اثر انگشت با چسب به نمایشگر چسبیده است، بنابراین به گفته به گفته کانال یاد شده دیگر نیازی به کالیبره کردن همانند اسکنر A51 نداشته و مشکلی در فرآیند تعویض قطعات ایجاد نمی‌کند.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *