تاریخ رونمایی از دستبند هوشمند شیائومی می بند 6 رسما اعلام شد

تاریخ رونمایی از دستبند هوشمند شیائومی می بند 6 رسما اعلام شد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

سری می بند موفقیت‌های زیادی برای شیائومی به دنبال داشته و بدیهی است که آن‌ها به دنبال عرضه نسخه جدید دستبند هوشمند خود باشند. این شرکت به‌تازگی اعلام کرده که شیائومی می بند ۶ را رسما در مراسم رونمایی از مدل‌های جدید می ۱۱ معرفی می‌کند.

شیائومی می‌گوید دستبند هوشمند بعدی آن‌ها ۹ فروردین یعنی در همان روزی معرفی می‌شود که قرار است از می ۱۱ پرو، می ۱۱ اولترا و مدل جدید می میکس رونمایی شود. این محصول قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی خواهد داشت ولی به نظر نمی‌رسد که طراحی ظاهری آن تفاوت زیادی با نسل قبلی پیدا کرده باشد.

تصویر زنده‌ای که هفته پیش از شیائومی می بند ۶ منتشر شد، تقریبا همان طراحی می بند ۵ را نشان می‌داد. این دستگاه درست مثل نسل قبل برای شارژر هم از کابل مغناطیسی استفاده می‌کند و شماره مدل آن XMSH15HM است. به‌علاوه، مدیر بازاریابی محصولات و سخنگوی جهانی شیائومی با انتشار یک ویدیوی کوتاه از نسل‌های قبلی می بند به آماده‌سازی فضا برای محصول بعدی این شرکت پرداخت

یکی از موردانتظارترین ویژگی‌های شیائومی می بند ۶ پشتیبانی از پایش سطح اکسیژن خون یا SpO2 است. این شرکت پارسال در کمال تعجب این قابلیت را روی می بند ۵ ارائه نکرد. همچنین، در گزارش‌ها آمده که می بند ۶ با نمایشگر بزرگ‌تر، بیش از ۳۰ حالت ورزشی و در دو مدل با و بدون NFC وارد بازار می‌شود.

مدل‌های جدید شیائومی می بند ۶ اشاره دارد که قادر به پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا آمازون است. در آن کدها به برخورداری از GPS و همچنین پایش سطح اکسیژن خون هم اشاره شده بود.

شیائومی مطمئنا برنامه‌های زیادی را برای آینده سری می بند در نظر گرفته و می‌خواهد با نسل جدید این دستبند هوشمند جایگاه خود را در بازار مستحکم‌تر کند. با توجه به افزایش شمار رقبا و ارائه قابلیت‌های مختلف توسط برندهای دیگر، باید منتظر باشیم تا ببینیم این شرکت چه برنامه‌هایی را در نظر گرفته است.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *