ریزر تولید ماسک تنفسی هوشمند Project Hazel را تایید کرد

ریزر تولید ماسک تنفسی هوشمند Project Hazel را تایید کرد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

مدیر عامل شرکت ریزر به تازگی اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند روند تولید ماسک‌های صورت قابل استفاده مجدد و RGB خود با نام Project Hazel که در اوایل سال ۲۰۲۱ رونمایی شد را آغاز کنند.

یکی از محصولاتی که در اوایل سال جاری و در جریان نمایشگاه بین‌المللی CES توسط کمپانی ریزر رونمایی شد، ماسک صورت هوشمندی به نام Project Hazel بود. در حالی که این ماسک‌ها با استفاده از ال‌ای‌دی‌های Chroma RGB، سیستم تهویه هوا و میکروفون تفاوت بسیار زیادی نسبت به سایر ماسک‌های موجود در بازار داشت اما از همان زمان نظرات متفاوتی درباره تولید این ماسک‌ها به گوش می‌رسد. حالا «مین لیانگ تان» مدیر عامل ریزر اعلام کرده است که آن‌ها قصد دارند تولید ماسک‌های Project Hazel را در برنامه‌های خود قرار دهند.

ماسک Project Hazel با نورپردازی RGB و پوشش شفاف خود باعث می‌شود سایر افراد هنگام استفاده از آن دهان مصرف‌کنندگان را ببینند که با این وجود ارتباط برقرار کردن با دیگران راحت‌تر انجام خواهد شد. همچنین این ماسک هوشمند دارای یک میکروفون و بلندگوی داخلی است که هنگام صحبت کردن صدای کاربران را تقویت می‌کند.

ریزر پیش از این ادعا کرده بود که این ماسک با استفاده از دستگاه‌های تهویه فعال، هوای وارد شده را فیلتر می‌کند و برای تصفیه ۹۵ درصد از ذرات معلق در هوا از جمله ویروس کووید-۱۹ مجوز خواهد گرفت. بنابراین پیش‌بینی می‌شود که این ماسک هم به اندازه ماسک‌های استاندارد N95 موجود در بازار در برابر ویروس‌ها مقاوم باشد. البته باید به این نکته اشاره کرد که ریزر در جریان رونمایی از این فناوری پوشیدنی عنوان کرد که این ماسک‌ها توانایی تخلیه دی اکسید کربن و وارد کردن هوای تازه را دارد.

هنوز مشخص نیست این محصول در چه زمانی عرضه خواهد شد اما لیانگ تان درباره دلیل ریزر مبنی بر تولید این محصول صحبت کرد. به عقیده ریزر افراد حتی پس از انجام واکسیناسیون به دلیل احتیاط کافی ممکن است در نظر داشته باشند که همچنان از ماسک استفاده کنند. همچنین، بسیاری از کشورها ممکن است طی یک یا دو سال آینده نتوانند تمام جمعیت خود را واکسینه کنند، بنابراین بسیاری از افراد برای محافظت از خود همچنان مجبور به استفاده از ماسک هستند.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *