ویدئو تبلیغاتی اپل با محوریت سرامیک شیلد آیفون 12[تماشا کنید]

ویدئو تبلیغاتی اپل با محوریت سرامیک شیلد آیفون 12[تماشا کنید]
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

اپل ویدئو تبلیغاتی جدیدی با محوریت شیشه‌ی محافظ سرامیک شیلد روی گوشی‌های سری آیفون ۱۲ منتشر کرده است. در این ویدئو، آیفون ۱۲ روی شن می‌افتد و خراش برنمی‌دارد.

banner avvalstock 250x500 1

زمانی‌که اپل گوشی‌های سری آیفون ۱۲ را در پاییز گذشته رونمایی کرد، مدعی شد شیشه‌ی محافظ قرارگرفته روی صفحه‌نمایش این گوشی‌ها موسوم به سرامیک شیلد (Ceramic Shield) درمقایسه‌با نسل‌های قبل تا چهار برابر درمقابل سقوط از ارتفاع مقاوم‌تر است.

به‌نوشته‌ی دیجیتال ترندز، تقریبا شش ماه از معرفی رسمی سرامیک شیلد می‌گذرد و اکنون اپل ویدئو تبلیغاتی کوتاهی منتشر کرده است تا به افرادی که به‌دفعات گوشی از دستشان می‌افتد، اطمینان خاطر دهد آیفون ۱۲ درصورت افتادن از دست، با شکستگی و خراش مواجه نمی‌شود. 

ویدئو تبلیغاتی ۳۰ ثانیه‌ای اپل Fumble نام دارد و زنی را نشان می‌دهد که در خیابان راه می‌رود و مشغول حرف‌زدن با گوشی آیفون ۱۲ است. ناگهان گوشی از دستش لیز می‌خورد و این زن تلاش می‌کند نگذارد گوشی روی زمین بیفتد. درنهایت، گوشی از دست وی ویدئو می‌افتد و وقتی آیفون ۱۲ را از زمین بلند می‌کند، می‌بیند مشکلی پیش نیامده است و در همین حین عبارت «آرام باشید، این آیفون است» روی صفحه نقش می‌بندد. در ویدئو تبلیغاتی اپل، از موسیقی متن جذاب نیتین ساونی استفاده شده است.

بخش دیدگاه‌ها در ویدئو منتشرشده به اپل روی یوتیوب غیرفعال است؛ اما کاربران ویدئوهای دیگری در واکنش به ویدئو تبلیغاتی اپل منتشر کرده‌اند و می‌گویند آیفون ۱۲ درصورتی‌که محافظ صفحه‌نمایش نداشته باشد و بدین‌شکل روی شن بیفتد، خراش برمی‌دارد. JerryRigEverything در یوتیوب مدتی پیش متوجه شد مقاومت آیفون ۱۲ دربرابر خراشیدگی و شکستن ببشتر شده است؛ اما همچنان در مقیاس شش موس خراش برمی‌دارد و در مقیاس هفت خراش عمیق‌تر می‌شود. البته این اتفاق برای گوشی‌های هوشمند عادی است.

سرامیک شیلد شیشه‌ی مقاومی است و این موضوع به‌خوبی در ویدئو آزمایش سقوط آیفون ۱۲ دیده می‌شود؛ بااین‌حال، نکته‌ی مهم این است که سرامیک شیلد صرفا روی صفحه‌نمایش گوشی استفاده شده و روی پنل پشتی شیشه‌ای دستگاه به‌کار نرفته است. 

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *