هدایای ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان؛ بسته اینترنت و مکالمه رایگان

هدایای ایرانسل به مناسبت نیمه شعبان؛ بسته اینترنت و مکالمه رایگان
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

ایرانسل به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان هدایایی را در نظر گرفته که برای تمام مشترکان دائمی و اعتباری فعال خواهد شد. این هدایا شامل بسته اینترنت و مکالمه رایگان هستند.

روابط عمومی ایرانسل اعلام کرده که روز دوشنبه ۹ فروردین و مصادف با جشن نیمه شعبان، هدایای مخصوص این روز به مشترکان اختصاص پیدا می‌کند. بسته اینترنت ۲ گیگابایتی و مکالمه رایگان داخل شبکه هدایایی هستند که در این روز می‌توانید آنها را فعال کرده و استفاده نمایید.

برای فعال کردن بسته اینترنت ۲ گیگابایتی می‌توانید فردا دوشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان  #۵* را شماره‌گیری کرده یا از برنامه ایرانسل من استفاده کنید. توجه داشته باشید که این بسته اینترنت هدیه فقط ترافیک داخلی را پشتیبانی می‌کند و فقط تا پایان روز دوشنبه اعتبار دارد. هر کاربر می‌تواند یک‌بار این بسته را فعال نماید.

دومین هدیه ایرانسل، مکالمه رایگان درون شبکه پس از ۵ دقیقه مکالمه است. بنابراین اگر روز دوشنبه کد #۲*۱*۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید، می‌توانید پس از ۵ دقیقه مکالمه داخل شبکه ایرانسل، تا ۵۰ دقیقه بیشتر به‌صورت رایگان مکالمه را ادامه دهید. این طرح هم فقط تا پایان روز دوشنبه اعتبار خواهد داشت.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
1 دیدگاه
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *