شرکت تحقیقاتی: شیائومی بزرگترین فروشنده چینی موبایل در ماه فوریه بود

شرکت تحقیقاتی: شیائومی بزرگترین فروشنده چینی موبایل در ماه فوریه بود
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

در گزارش جدیدی که اخیرا توسط Counterpoint Research ارائه شده، از شیائومی به عنوان بزرگترین برند موبایل چینی در دومین ماه سال یاد شده است.

 

از زمان تحریم شرکت هواوی توسط آمریکا، این سازنده موبایل چینی تمام تلاش خود را می‌کند تا خلا به وجود آمده را پر کند. در ژانویه ۲۰۲۱ اوپو به عنوان بزرگترین برند موبایل در چین معرفی شده بود و حالا گزارش جدیدی شیائومی را به عنوان بزرگترین برند موبایل چینی در ماه فوریه اعلام کرده است.

طبق اطلاعات ارائه شده از سوی Counterpoint Research سهم بازار جهانی شیائومی در ماه فوریه به ۱۳ درصد رسیده است. موفقیت به دست آمده باعث شد تا شرکت شیائومی به «بزرگترین برند موبایل چینی در سطح جهان» و «سومین برند بزرگ موبایل در جهان» تبدیل شود.

 
 

سامسونگ و اپل به ترتیب با ۲۰ و ۱۷ درصد سهم بازار جهانی به عنوان برترین برندهای موبایل در جهان شناخته می‌شوند. همچنین طبق آمار ارائه شده سهم بازار جهانی هواوی با ۴ درصد کاهش همراه بوده.

شرکت تحقیقاتی Strategy Analytics چند روز پیش در گزارش دیگری موفقیت شیائومی را پیش‌بینی‌ کرده بود و آن‌ها حتی در گزارش خود عنوان کرده بودند که این شرکت چینی در سال ۲۰۲۱ به سومین برند بزرگ جهانی موبایل تبدیل خواهد شد.

عمده شهرت شیائومی به گوشی‌های ارزان قیمت آن‌ها مربوط می‌شود. اما از زمان ممنوعیت و تحریم هواوی دیگر شرکت چینی، شیائومی عرضه جهانی گوشی‌های برتر خود را آغاز کرده است. در حال حاضر، آن‌ها تقریبا تمام موبایل‌های درجه یک و گران‌ قیمت خود را در اروپا – که زمانی قلمروی هواوی محسوب می‌شد – عرضه می‌کنند. شیائومی حتی اخیرا برخی از گوشی‌های خود را در بازارهای حساس مانند بازار کشور هند عرضه کرده است. با این حال نمی‌توان این موضوع را از یاد برد که روند رشد قیمت موبایل‌های شیائومی در سال‌های اخیر تاکنون رشدی صعودی داشته است.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *