دیجی کالا اپلیکیشن پیندو را رسما برای دانلود در دسترس عموم کاربران قرار داد

دیجی کالا اپلیکیشن پیندو را رسما برای دانلود در دسترس عموم کاربران قرار داد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

پیندو پلتفرم ثبت آگهی آنلاین خرید و فروش و ارائه خدمات، به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه دیجی‌کالا در روزهای پایانی اسفند ۱۳۹۹ آغاز به کار کرد و اکنون در اپ استورهای مختلف برای تمامی کاربران اندروید و iOS قابل دانلود است.

این اپلیکیشن با هدف بهبود تجربه کاربران در خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم و همین‌طور ارائه‌ خدمات فعالیت خود را آغاز کرده و اعلام شده که در این مرحله تمام امکانات آن رایگان است.

پیش‌تر روابط عمومی دیجی کالا در گفتگو با تک نیوز از ویژگی‌های پیندو صحبت کرده بود. به گفته «امیر حسن موسوی» کاربران پیندو می‌توانند آگهی خود را به ۴ میلیون تنوع کالایی در دیجی‌کالا بچسبانند. در نتیجه آگهی کاربران علاوه بر پیندو، در دیجی‌کالا نیز به نمایش در می‌آید و در دسترس ۴۰ میلیون بازدید‌کننده‌ی ماهانه‌ دیجی‌کالا هم قرار می‌گیرد. به این ترتیب، بازدیدکنندگان می‌توانند در کنار کالاهای نو، آگهی کاربران را هم برای همان کالا مدنظر قرار دهند و چه بسا تصمیم بگیرند با قیمت مناسب‌تری خرید کنند: ««۴۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دیجی کالا این موارد را می‌بینند و همچنین قیمت‌گذاری می‌تواند عادلانه‌تر باشد چرا که قیمت نوی کالا مشخص است.»

وصل شدن آگهی‌ها به کالاهای دیجی‌کالا در اپلیکیشن پیندو یک ویژگی دیگر نیز دارد و آن عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات و مشخصات برای کالاها و تسهیل دسترسی به مشخصات یک محصول و همچنین مشاهده و بررسی نظرات کاربران در مورد آن محصول در دیجی‌کالاست.

به گفته موسوی در پیندو بخش خدمات نیز وجود دارد: «کسی که کار خیاطی می‌کند می‌تواند خدمات خود را در بخش فروش لباس دیجی کالا قرار دهد.» در واقع اپلیکیشن پیندو علاوه بر امکان ثبت آگهی آنلاین خرید و فروش کالا، به ارائه خدمات نیز می‌پردازد. این یعنی کسانی که به جای کالایی خاص، ارائه دهنده خدمات متنوعی هستند با اپلیکیشن پیندو می‌توانند خدمات خود را با توجه به گروه‌های کالایی دیجی‌کالا معرفی کنند و به فروش بگذارند. این قابلیت بازه گسترده‌ای از ارائه خدمات خیاطی در دسته مد و پوشاک یا تعمیر موبایل در دسته کالاهای الکترونیک را شامل می‌شود.

هدف اصلی پیندو، بهبود تجربه کاربران پلتفرم مارکت‌پِلیس دیجی‌کالا، دسترسی به قیمت‌های بهتر برای مشتریان و امکان فروش کالاهای مرجوعی برای فروشندگان به عنوان کالای دست دوم و با ذکر مشخصات دقیق و فراهم کردن بستری جدید برای رفع نیاز مشتریان و فروشندگان برای خرید و فروش کالاها و خدماتشان است.

تمامی کاربران اندروید و iOS می‌توانند از طریق سایت این اپلیکیشن و استورهای مختلف اندرویدی و iOS به صورت مستقیم نسبت به دانلود و استفاده از  اپلیکیشن پیندو اقدام کنند.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *