اسنپ قابلیت تسویه‌ حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد

اسنپ قابلیت تسویه‌ حساب در لحظه را برای رانندگانش فعال کرد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

اسنپ خبر از راه‌اندازی سرویس تسویه حساب در لحظه را برای رانندگان خود داده است. اسنپ این قابلیت را فعال کرده تا به این ترتیب از درخواست مکرر برخی رانندگان مبنی بر دریافت پول به صورت نقدی یا واریز به صورت کارت به کارت به صورت شخصی تا حد زیادی کاسته شود.

 

احتمالاً شما هم به‌عنوان مسافر تاکسی‌های اینترنتی با درخواست کارت به کارت از سوی کاربران راننده مواجه شده‌اید. استدلال اغلب آن‌ها این است که اگر آنلاین پرداخت کنید، پول دیر به حسابشان واریز می‌شود. باید گفت که سیستم تسویه حساب اسنپ با رانندگان این ناوگان تا چندی پیش به صورت روزانه بود اما این شرکت حالا خبر از راه‌اندازی قابلیت تسویه حساب آنی را داده است. با استفاده از این قابلیت، درآمد کاربران راننده‌ در کمتر از ۵ دقیقه به حسابشان واریز می‌شود.

چرا پرداخت آنلاین؟

اغلب مسافران هنگام استفاده از تاکسی‌های اینترنتی ترجیح می‌دهند هزینه‌ی سفرشان را آنلاین پرداخت کنند، اما گاهی کاربران راننده درخواست پرداخت نقدی یا کارت به کارت را مطرح می‌کنند. از آنسو در روزهای اخیر به خاطر شیوع ویروس کرونا و همچنین موارد دیگری نظیر ازدیاد تراکنش‌های آنلاین و کم ارزش شدن پول، کمتر کسی با خود اسکناس به همراه دارد. از سوی دیگر، اسنپ همواره به مسافران توصیه می‌کند از پرداخت کارت به کارت خودداری کنند، زیرا اگر مشکلی در این فرایند به وجود آید، این شرکت امکان پیگیری موضوع را نخواهد داشت (دلیل این مسئله را می‌توانید اینجا مطالعه کنید).

با افزوده شدن امکان تسویه در لحظه، بهترین راه پرداخت هزینه‌ی سفر پرداخت آنلاین است. در این شیوه هم مسافر امکان پیگیری مشکلات مربوط به پرداخت را دارد و هم راننده می‌تواند حساب خود را در لحظه تسویه کند. همچنین در پرداخت‌های آنلاین از شیوع کرونا نیز جلوگیری می‌شود.

آشنایی با تسویه در لحظه

کاربر راننده می‌تواند بین «تسویه در لحظه» یا «تسویه روزانه» یکی را انتخاب کند. اگر تسویه روزانه را انتخاب کند مانند گذشته حساب او روزانه تسویه می‌شود. اما در صورت انتخاب تسویه در لحظه، تا ۳ بار در روز می‌تواند درخواست تسویه حساب دهد و در کمتر از چند دقیقه، مبلغ به حساب بانکی او واریز می‌شود. به این ترتیب کاربر راننده ۷روز هفته و در هر زمانی می‌تواند با اسنپ تسویه حساب کند.

پیش از این برخی سرویس‌های تاکسی آنلاین دیگر نیز از این قابلیت بهره برده بودند اما نقطه قوت تسویه در لحظه‌ی اسنپ پوشش‌دهی وسیع‌ آن در لحظه شروع این طرح است. در حال حاضر ۷ بانک شامل بانک‌های ملی، ملت، سپه، سامان، صادرات، پاسارگاد و شهر که اکثر مردم در یکی از آن‌ها حساب دارند از تسویه حساب در لحظه‌ی اسنپ پشتیبانی می‌کنند و به‌زودی به تعداد این بانک‌ها افزوده خواهد شد تا همه رانندگان بتوانند در کمترین زمان ممکن پول خود را به صورت آنی دریافت کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره‌ی تسویه حساب در لحظه‌ی اسنپ به اینجا مراجعه کنید.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *