سامسونگ برای نمایشگرهای تاشو نام تجاری S-Foldable را ثبت کرد

سامسونگ برای نمایشگرهای تاشو نام تجاری S-Foldable را ثبت کرد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

انتظار می‌رود سامسونگ امسال نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود را به بازار عرضه کند. غول فناوری کره‌ای حالا برای نمایشگرهای «S-Foldable» درخواست ثبت علامت تجاری کرده که ممکن است با پنل‌های مورد استفاده در گوشی‌ها تاشو این شرکت مرتبط باشد.تا آخر این مقاله همراه تک نیوز باشید.

 

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی LetsGoDigital، سامسونگ برای S-Foldable در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) و اداره مالکیت معنوی کره (KIPO) درخواست ثبت علامت تجاری کرده است. این موضوع در حالی عنوان شده که این روزها شایعات زیادی درباره عرضه نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ به گوش می‌رسد. هرچند طراحی این گوشی‌ها احتمالا شبیه به مدل‌های مشابه قبلی باشد، اما به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها در حال کار روی یک دستگاه تاشو جدید با نمایشگر وسیع‌تر هستند.

یکی از جنبه‌های منحصر به فرد نمایشگرهای S-Foldable، طراحی لولای شبیه به حرف Z آن است که نشان می‌دهد در این دستگاه تاشو برای یک نمایشگر، از دو مکانیزم لولا متفاوت استفاده می‌شود، بنابراین چنین محصولی دو بار تا خواهد شد. همچنین حرف S قرار گرفته در این نام تجاری ممکن است به لولای دوگانه آن اشاره داشته باشد.

در این گزارش همچنین به این موضوع اشاره شده که سامسونگ ممکن است از این فناوری در تبلت گلکسی زد فولد استفاده کند و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ از آن رونمایی کند.

پیش از این نیز در اخبار دیگری اشاره شده بود که سامسونگ قصد دارد نسل بعدی دستگاه تاشو خود را به سه نمایشگر و دو لولا مجهز کند. همچنین گزارش دیگری عنوان کرده بود که سامسونگ با معرفی گلکسی زد فولد تب در سه ماهه اول ۲۰۲۲ وارد بازار تبلت‌های تاشو می‌شود. با این حال هنوز برای تایید این اخبار زود است و در حال حاضر برنامه تجاری سامسونگ در مراحل اولیه خود قرار دارد و جزئیات زیادی از آن منتشر نشده است.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *