پلتفرم شبکه اجتماعی دونالد ترامپ راه‌اندازی شد

پلتفرم شبکه اجتماعی دونالد ترامپ راه‌اندازی شد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

رئیس جمهور سابق آمریکا، دونالد ترامپ پس از ماه‌ها به وعده‌اش عمل و شبکه اجتماعی‌ خودش را راه‌اندازی کرد، البته در حقیقت با بخش جدیدی از وب‌سایت ترامپ روبه‌رو هستیم.تا آخر این مقاله همراه تک نیوز باشید.

 

این پلتفرم جدید طراحی شبیه به توییتر دارد، با این حال یک وبلاگ میزبان نظرات رئیس جمهور سابق آمریکا محسوب می‌شود. کاربران می‌توانند در این پلتفرم عضو شوند و از طریق ایمیل و شماره موبایل خود، از ارسال پست‌های جدید مطلع شوند. علاوه بر این، امکان لایک کردن پست‌ها هم برای آن‌ها وجود دارد، البته ظاهرا هنوز چنین قابلیتی اجرایی نشده است.

کاربران می‌توانند پست‌های دونالد ترامپ را در فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارند، البته قابلیت اشتراک‌گذاری توییتر به خوبی کار نمی‌کند. با این وجود، فیسبوک چنین امکانی را برای کاربران فراهم کرده است.

 
 

توییتر گفته اشتراک‌گذاری مطالب از سایت‌های دیگر تا زمانی که خلاف قوانین نباشد، مجاز است:

«در حالت کلی اشتراک‌گذاری محتوا از مرجع وب‌سایت مشکلی ندارد، البته تا زمانی که محتوا قوانین توییتر را زیر پا نگذارد.»

اگرچه این پلتفرم به تازگی راه‌اندازی شده، اما در آن پست‌هایی به چشم می‌خورد که تاریخ‌ آن‌ها به ۴ فروردین بازمی‌گردد. جدیدترین پست این پلتفرم هم ویدیویی تبلیغاتی است که شبکه اجتماعی ترامپ را محلی برای صحبت آزاد و امن می‌داند و آن‌ها را مستقیم از میز کار دونالد ترامپ اعلام می‌کند.

ترامپ در نهایت می‌تواند بطور مستقیم با طرفداران ارتباط برقرار کند، البته دقیقا نمی‌دانیم چگونه به چنین هدفی دست می‌یابد. دفتر مطبوعاتی رئیس جمهور سابق آمریکا هم هنوز جوابی به این سوال نداده است.

فیسبوک به زودی سرنوشت حساب ترامپ در این شبکه اجتماعی را مشخص می‌کند، با این حال رئیس جمهور سابق آمریکا پیش از اینکار پلتفرم شخصی‌اش را راه‌اندازی کرده تا بتواند با طرفدارانش دوباره صحبت کند.

به نظر می‌رسد این پلتفرم روی کمپانی سرویس‌های دیجیتال «Campaign Nucleus» بنا شده، شرکتی که موسس آن مدیر سابق کمپین تبلیغاتی ترامپ یعنی «برد پارسکیل» است.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *