ماکت آیفون ۱۳ پرو مکس از کاهش ابعاد برش نمایشگر خبر می‌دهد

ماکت آیفون ۱۳ پرو مکس از کاهش ابعاد برش نمایشگر خبر می‌دهد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

تصاویری از ماکت آیفون ۱۳ پرو مکس به اینترنت راه پیدا کرده که از طراحی مشابه آن با آیفون ۱۲ خبر می‌دهد، با این حال با برش نمایشگر یا ناچ کوچکتری روبه‌رو هستیم.تا آخر این مطلب همراه تک نیوز باشید.

 

مدت‌هاست شایعات به کاهش ابعاد برش نمایشگر پرچمدارهای آینده اپل اشاره می‌کنند و علاوه بر این، گزارش‌ها از جابجایی محل قرارگیری اسپیکر مکالمه هم خبر داده‌اند. حالا چنین قابلیت‌هایی در ماکت آیفون ۱۳ پرو مکس به چشم می‌خورند

این دستگاه که در چین تولید شده، توسط یک کانال یوتیوب به نام «Unbox Therapy» به نمایش گذاشته شده است. به گفته این کانال، این ماکت بهترین نمونه از نسل بعدی آیفون محسوب می‌شود. اگرچه این دستگاه کار نمی‌کند، اما انتظار می‌رود طراحی و حس مشابه با نمونه نهایی را داشته باشد.

 
 

این ماکت از برش نمایشگر کوچکتری نسبت به آیفون ۱۲ پرو مکس بهره می‌برد و البته اسپیکر مکالمه‌اش هم به لبه بالایی پنل جلویی منتقل شده تا سایر قطعات ناچ به بخش میانی بیایند. با کاهش ابعاد ناچ، فضای بیشتری در اطرافش ایجاد می‌شود و کاربران می‌توانند استفاده مفیدتری از نمایشگر داشته باشند.

از نظر اندازه، برش نمایشگر آیفون ۱۲ پرو ۳۴.۶۲ میلی‌متر است که برای ماکت، این ابعاد به ۲۶.۳۱ میلی‌متر می‌رسد.

در بخش دوربین اصلی هم تغییراتی به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد برای هر سنسور فضای بیشتری درنظر گرفته شده، البته ابعاد مربوط به فضای اطراف هر دوربین مشخص نشده است. علاوه بر این، برآمدگی دوربین هم ظاهرا تغییری نمی‌کند.

اگرچه این ماکت شباهت زیادی به نمونه نهایی دارد، اما نمی‌توان یکسان بودن ابعادش با نمونه تجاری آیفون ۱۳ پرو مکس را تضمین کرد. در حقیقت این نمونه اولیه با استفاده از گزارش‌ها و شایعات کنونی و همچنین مشخصات گوشی‌های سری آیفون ۱۲ ساخته شده است.

با توجه به اینکه فاصله تقریبا طولانی تا معرفی سری آیفون ۱۳ داریم، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره این محصولات باشیم. طبق گزارش‌ها، سامسونگ نمایشگر آن‌ها را تولید می‌کند.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *