ترکیب رنگ و برخی مشخصات گلکسی بادز ۲ سامسونگ پیش از موعد رونمایی فاش شد

ترکیب رنگ و برخی مشخصات گلکسی بادز ۲ سامسونگ پیش از موعد رونمایی فاش شد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

سامسونگ قصد دارد به زودی از هدفون‌های «گلکسی بادز ۲» به عنوان جانشینی برای «گلکسی بادز پلاس» رونمایی کند. پیش از فرارسیدن موعد معرفی، برخی مشخصات این هدفون‌ها به اشتراک گذاشته شده است و نکته قابل توجه آن است که هدفو‌‌ن‌های جدید در ترکیب رنگ متنوعی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.تا آخر این مقاله همراه تک نیوز باشید.

 

هدفون گلکسی بادز ۲ سامسونگ با نام رمز «توت» (berry) شناخته می‌شود. این هدفون‌های بی‌سیم فاقد فناوری ANC (لغو نویز) هستند و با هدفون‌های زیر ۱۰۰ دلار بازار رقابت خواهند کرد. طراحی آن‌ها تقریبا شبیه به گلکسی بادز پلاس است اما کیس شارژ آن کمی بزرگتر به نظر می‌رسد.

بر اساس گزارش جدیدی، سامسونگ در نظر دارد هدفون‌های گلکسی بادز ۲ را در ترکیب رنگ متنوعی عرضه کند. طبق این گزارش، هدفون‌های آینده سامسونگ با شماره مدل SM-R177 در چهار رنگ مختلف عرضه خواهند شد. رنگ سفید و سیاه به صورت معمول در اکثر محصولات این شرکت قرار گرفته است اما فراتر از آن ظاهرا گزینه‌های دیگری با رنگ‌های بنفش و سبز در دسترس خواهند بود.

پیش از این گفته شده بود که گوشی‌های گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ رنگ‌بندی‌های متنوعی خواهند داشت که رنگ سبز هم در این مدل‌ها دیده می‌شود. با این وجود منبع ارائه کننده این گزارش خاطر نشان می‌کند که مدل سبز رنگ گلکسی بادز ۲ با نسخه سبز رنگ این گوشی‌ها هموخوانی زیادی خواهد داشت. پیش از این هم سامسونگ رنگ هدفون‌های خود را بر اساس رنگ‌بندی گوشی‌های هم نسل انتخاب کرده است. برای مثال گلکسی بادز اصلی و گوشی گلکسی S10e در سال ۲۰۱۹ با رنگ‌بندی زرد به بازار عرضه شدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این هدفون‌ها طی چند ماه آینده عرضه خواهند شد. با این حال نشریه GalaxyClub که این گزارش را منتشر کرده عنوان می‌کند که سامسونگ ممکن است هدفون‌ گلکسی بادز ۲ را تا پایان تابستان سال جاری در کنار نسل جدید گوشی‌های تاشو خود معرفی کند.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *