جیمیل با قابلیت جدیدی بروز شد؛ انتقال مستقیم تصاویر پیوست شده به گوگل فوتوز

جیمیل با قابلیت جدیدی بروز شد؛ انتقال مستقیم تصاویر پیوست شده به گوگل فوتوز
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

در بروزرسانی جدید جیمیل، کاربران می‌توانند عکس‌های پیوست شده در ایمیل را مستقیما و با استفاده از یک دکمه میانبر به حساب گوگل فوتوز خود منتقل کنند.تا آخر این مقاله همراه تک نیوز باشید.

 

این روز‌ها روش‌های زیادی برای به اشتراک گذاشتن عکس‌ها وجود دارد که این کار بیشتر از طریق شبکه‌های اجتماعی صورت می‌گیرد. با این حال برخی افراد هنوز هم برای ارسال تصاویر خود از روش‌های قدیمی مانند ایمیل استفاده می‌کنند. گوگل قابلیت جدیدی در اختیار این دسته از افراد قرار داده است که می‌توانند تصاویر پیوست شده در جیمیل خود را به صورت مستقیم در گوگل فوتوز ذخیره کنند. گوگل از بروزرسانی جدیدی برای سرویس ایمیل خود خبر داد که حاوی ویژگی قابل توجهی برای کاربران سرویس‌های گوگل است.

در نسخه بروزرسانی شده و جدید سرویس جیمیل، دکمه جدیدی تحت عنوان «ذخیره‌سازی در عکس‌ها» (Save to Photos) در کنار گزینه «افزودن به درایو» اضافه می‌شود. پس از کلیک کردن روی این دکمه جدید، عکس‌های پیوست شده به طور خودکار در گوگل فوتوز ذخیره خواهد شد.

 
 

البته در حال حاضر این ویژگی محدودیت‌هایی نیز دارد که انتظار می‌رود با گذشت زمان برطرف شوند. برای مثال گفته می‌شود این ویژگی در حال حاضر فقط از تصاویر با فرمت JPEG پشتیبانی می‌کند و همچنین به نظر می‌رسد در ابتدا فقط در دسترس نسخه وب جیمیل قرار بگیرد.

با این ویژگی، گوگل امیدوار است روند ذخیره کردن تصاویر از جیمیل را برای کاربران خود آسان‌تر کند تا نیاز به دانلود و انتقال دستی آن‌ها به گوگل فوتوز نداشته باشند. قابلیت جدید به صورت پیش‌فرض فعال است و در دسترس کاربران Google Workspace و G Suite به علاوه تمام افرادی که حساب شخصی گوگل دارند قرار خواهد گرفت، اما در دسترس قرار گرفتن آن برای تمام کاربران ممکن است حدود ۱۵ روز زمان ببرد.

اگر همچنان از سرویس گوگل فوتوز استفاده می‌کنید، بهتر است بدانید که در چند وقت گذشته تغییرات و ویژگی‌های جدیدی برای آن از جمله «متحرک کردن تصاویر» و «دسته بندی تصاویر بر اساس عناصر جزئی» معرفی شد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *