معرفی داروخانه یاب: برنامه‌ای با امکان جستجوی داروها و مراکز واکسیناسیون

معرفی داروخانه یاب: برنامه‌ای با امکان جستجوی داروها و مراکز واکسیناسیون
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

احتمالا برای شما هم پیش آمده که برای یافتن داروخانه یا مراکز واکسیناسیون در فضای مجازی دچار مشکل شوید. ثبت نشدن همه مکان‌ها، عدم وجود اطلاعات کافی و یا ناقص بودن اطلاعات خصوصا در شهرهای کوچک مشکلاتی را رقم می‌زنند که اپلیکیشن داروخانه‌یاب می‌خواهد در رفع آن‌ها به کاربران کمک کند.تا آخر این خبر همراه تک نیوز باشید.

با شیوع ویروس کرونا، نیاز به ابزارهای آنلاین برای کارهای مختلف افزایش پیدا کرده و همین بیماری باعث شکل‌گیری ایده داروخانه‌یاب شده است. این اپلیکیشن با اضافه کردن بخش دارویی با اطلاعات هزار داروی پرمصرف در ایران، سعی دارد سرویسی تخصصی ارائه کند.

به گفته تیم داروخانه یاب، فرآیند گردآوری و تایید اطلاعات داروخانه‌ها در این اپلیکیشن حدود یکسال زمان برده که علتش، جست وجو در منابع مختلف رسمی و تایید و اتصال اطلاعات به صورت هوشمند با الگوریتم‌های مختلف و همچنین انجام چنین کاری به صورت دستی است. نتیجه چنین کاری، گردآوری ۷۰۰۰ داروخانه در شهرهای کوچک و بزرگ کشور است و نسبت به سرویس‌های دیگر رقم بالاتری است.

داروخانه یاب تنها یک سرویس نقشه نیست و روی داروهای پرکاربرد هم تمرکز دارد. تمرکز تیم توسعه‌دهنده روی ارائه اطلاعات با راستی آزمایی و جمع‌آوری از منابع مختلف رسمی نظیر کتاب‌های «مرجع کامل داروهای ژنریک ایران» و «فارماکولوژی کاتزونگ» بوده است. نتیجه این اقدامات، ارائه مشخصات بیش از ۱۰۰۰ داروی پرکاربرد در ایران است.

در این اپلیکیشن به امکانات زیر دسترسی پیدا می‌کنید:

۱- جستجوی داروخانه‌ها در حالت‌های مختلف

برای یافتن هر داروخانه شما می‌توانید از روی نقشه و بر اساس موقعیت مکانی خود آن‌ها را پیدا کنید یا با جستجوی نام داروخانه یا جستجوی نام شهر داروخانه‌های آن شهر را بیابید.

۲- امتیاز دادن، نشان کردن و گزارش اشتباه

در صورتی که در محدوده داروخانه باشید، امکان امتیاز دادن به آن داروخانه را دارید و علاوه بر این با بوکمارک کردن آن داروخانه می‌توانید بدون نیاز به اینترنت هم به آنها دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید هر مشکلی را هم گزارش کنید.

۳- جستجوی دارویی

جستجو در داروها به صورت فارسی و انگلیسی در نام علمی و تجاری داروها بوده و حتی اشتباهات رایج در نام‌ها را هم شامل می‌شود.

۴- مراکز واکسیناسیون

داروخانه یاب مراکز واکسیناسیون معرفی شده را هم به بانک اطلاعاتی خود اضافه کرده تا کاربران دسترسی راحت‌تری به آن‌ها داشته باشند.

۵- مقابله با کرونا

این اپ درباره آمار وضعیت همه‌گیری کرونا و همینطور روش‌های پیشگیری از ابتلای به این بیماری هم اطلاعاتی در اختیارتان قرار می‌دهد.

1 3 1
داروخانه یاب
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: دیجیتال تیم
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۷ مگابایت
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *