موتور جستجوی گوگل به دکمه جدیدی برای تنظیمات مجهز شد

موتور جستجوی گوگل به دکمه جدیدی برای تنظیمات مجهز شد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
Qries

گوگل در جدیدترین تلاش برای بهبود عملکرد جستجوگرش، آن را به یک دکمه تنظیمات جدید مجهز کرده که دسترسی به گزینه‌های رایج را ساده‌تر می‌کند. علاوه بر این، موتور جستجوی گوگل به یک دکمه برای فعالسازی راحت‌تر دارک مود یا حالت تاریک مجهز می‌شود.تا آخر این خبر همراه تک نیوز باشید.

گوگل به تازگی شروع به انتشار این دکمه تنظیمات جدید کرده که در صفحه وب، در سمت راست بالای نمایشگر در کنار آیکون پروفایل کاربر به چشم می‌خورد. زمانی که روی این دکمه کلیک کنید، منویی با چندین گزینه پیش روی‌ شما قرار می‌گیرد.

در این منو گزینه‌های زیر به چشم می‌خورند:

  • تنظیمات جستجو
  • زبان‌ها
  • مخفی‌سازی نتایج نامناسب
  • جستجوی پیشرفته
  • تاریخچه جستجو
  • داده‌ها کاربر در جستجو
  • کمک جستجوگر

هیچ کدام از این گزینه‌ها جدید نیستند، اما محل قرارگیری آن‌ها تغییر کرده. این گزینه‌ها یا زیر نتایج جستجو را در منوی equipment قرار داشتند. حالا با رابط کاربری جدید، این گزینه‌ها راحت‌تر در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

علاوه بر این دکمه جدید، گوگل روی دو قابلیت دیگر هم کار می‌کند. یکی از آن‌ها شخصی‌سازی پس زمینه برای گوشی‌های هوشمند است. به نظر می‌رسد گوگل می‌خواهد این قابلیت را امسال بطور گسترده‌تر در اختیار کاربران قرار دهد.

در نهایت موتور جستجوی گوگل به یک دکمه اختصاصی برای حالت تاریک مجهز می‌شود. این قابلیت هنوز بطور کاملا محدود در حال آزمایش است و ظاهرا باید برای دسترسی گسترده به آن، منتظر بمانیم.

با افزودن این دکمه اختصاصی برای حالت تاریک، کاربران در شرایط نوری ضعیف و شب، کمتر با مشکل چشم درد روبه‌رو خواهند شد و افراد بیشتری به سراغ استفاده از آن می‌روند. باید منتظر ماند و دید چه زمانی این دکمه اختصاصی به موتور جستجوی گوگل اضافه می‌شود.خیلی ممنونیم که تا آخر این خبر همراه تک نیوز بودید.

Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *