HalloApp منتشر شد: شبکه اجتماعی بدون تبلیغات از مدیران سابق واتس‌اپ +لینک دانلود

HalloApp منتشر شد: شبکه اجتماعی بدون تبلیغات از مدیران سابق واتس‌اپ +لینک دانلود
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است
Qries

دو نفر از کارمندان سابق واتس‌اپ شبکه اجتماعی جدیدی به نام «HalloApp» را منتشر کرده‌اند که برخلاف فیسبوک و اینستاگرام مبتنی بر الگوریتم‌های متداول شبکه‌های اجتماعی کار نمی‌کند و بیشتر حالت خصوصی و دوستانه دارد. در این پلتفرم هیچ تبلیغاتی دیده نمی‌شود و کاربران بدون داشتن شماره تلفن نمی‌توانند یکدیگر را پیدا کنند.تا آخر این خبر همراه تک نیوز باشید.

 

شبکه اجتماعی HalloApp از روز دوشنبه در اپ استور اپل و پلی استور گوگل منتشر شده و کاربران می‌توانند در آن ثبت نام کنند. HalloApp و واتس‌اپ وجه اشتراک‌های زیادی دارند. این شبکه اجتماعی برای چت خصوصی یا گروهی با دوستان و خانواده ساخته شده، پیام‌ها را رمزنگاری می‌کند و هیچ تبلیغاتی ندارد.

«نیراج آرورا» و «مایکل داناهیو» دو کارمند واتس‌اپ بودند که پس از خرید این شرکت توسط فیسبوک شغل خود را رها کردند و حالا شبکه اجتماعی خودشان را ساخته‌اند. آرورا مدیر ارشد کسب و کار و داناهیو مدیر مهندسی واتس‌اپ بود. آن‌ها فعلا از مصاحبه مفصل درباره HalloApp خودداری کرده‌اند، چون معتقدند که نباید خیلی زود توجهات را به یک برنامه نوپا جلب کرد.

اپلیکیشن HalloApp در پایین صفحه خود چهار زبانه دارد: زبانه Home که پست‌های دوستان شما را نشان می‌دهد، زبانه چت‌های گروهی، زبانه چت‌های خصوصی و زبانه تنظیمات. این اپلیکیشن در زبانه هوم از هیچ الگوریتم رایجی برای اولویت‌بندی نمایش پست‌ها استفاده نمی‌کند. آرورا درباره فلسفه این شبکه اجتماعی می‌گوید:

«فرض کنید دوستان آنلاین شما همان دوستان واقعی‌تان باشند. فرض کنید فید شبکه اجتماعی‌تان پر از پست‌هایی نباشد که اهمیتی برایشان قائل نیستید. فرض کنید همیشه در حال دیدن پست‌های بامعنی هستید و چیزهایی را می‌بینید که واقعا دوست دارید ببینید، نه چیزهایی که الگوریم‌ها دوست دارند به شما نشان دهند. فرض کنید با شما مثل یک محصول رفتار نمی‌شود.»

unnamed 1

لینک دانلود برنامه

اپلیکیشن HalloApp در حال حاضر هیچ تبلیغاتی ندارد، اما در آینده بابت ارائه برخی قابلیت‌ها از کاربران هزینه دریافت خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر فقط ۱۲ کارمند دارد و هزینه‌های خود را از طریق سرمایه‌هایی تامین می‌کند که از سرمایه‌گذاران به دست آمده‌اند.خیلی ممنونیم که تاآخر این خبر همراه تک نیوز بودید.

Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *