ایلان ماسک تاریخ برگزاری رویداد Tesla AI 2021 را رسما اعلام کرد

ایلان ماسک تاریخ برگزاری رویداد Tesla AI 2021 را رسما اعلام کرد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

ایلان ماسک در توییتر از تاریخ برگزاری رویداد «Tesla AI 2021» مورخ ۲۸ مردادماه خبر داد که در آن آخرین پیشرفت‌های هوش مصنوعی برنامه کاملا خودران تسلا به نمایش گذاشته می‌شود.تا آخر این خبر همراه تک نیوز باشید.

 

اعلام زمان برگزاری رویداد هوش مصنوعی تسلا در سال ۲۰۲۱ از سوی ایلان ماسک باعث ایجاد هیاهوی گسترده‌ای در فضای مجازی شده است زیرا انتظار می‌رود شرکت تولیدکننده خودرو مستقر در کالیفرنیا در این رویداد، جزئیات بیشتری درباره پیشرفت و نوآوری‌های جدید «برنامه کاملا خودران» خود را اعلام کند. بسیاری از افراد معتقد هستند که گسترش توانایی‌ها باعث افزایش نقش هوش مصنوعی در برنامه‌ خودران تسلا می‌شود اما به عقیده بسیاری از افراد دیگر چنین سیستم‌هایی هنوز ناامن هستند.

ایلان ماسک پیشتر و در اواخر خرداد ماه در توییتی اعلام کرده بود:

در رویداد Tesla AI که حدود یک ماه دیگر یا بیشتر برگزار می‌شود، به پیشرفت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری هوش مصنوعی تسلا چه در زمینه آموزش و چه در مورد برنامه‌های آتی خواهیم پرداخت.

با این وجود رویداد جدید شرکت تسلا می‌تواند شبیه رویداد باتری آن‌ها باشد که سال گذشته برگزار شد و در آن در مورد فناوری باتری آینده این شرکت صحبت شده بود.

ایلان ماسک ماه گذشته اعتراف کرده بود که که ساخت خودروی خودران ایمن و قابل اعتماد از تصورات او بسیار دشوارتر است. از طرفی دیگر ماه گذشته اشتراک سیستم تمام خودران تسلا با قیمت ماهانه ۱۹۹ دلار ارائه شد. با این وجود باید تا زمان برگزاری این رویداد و اظهارنظرهای جدید او درباره برنامه تسلا صبر کرد. همچنین این شرکت اخیرا نهمین نسخه پلتفرم نرم‌افزاری کامل خودران خود را منتشر کرده است.

تسلا در اقدام دیگری اوایل سال جاری از ابر رایانه Dojo خود با توانایی «رایانش اگزامقیاس» رونمایی کرد که در ادامه توانست به پنجمین رایانه قدرتمند جهان تبدیل شود. تسلا قصد دارد از این روش برای آموزش هوش مصنوعی برنامه کاملا خودران خود استفاده کند که رانندگی طبیعی‌تری را نسبت به تصاویر ثابت امکان پذیر می‌کند.خیلی ممنونیم که تاآخر این خبر همراه تک نیوز بودید.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
امیرحسین دُرّانی
امیرحسین دُرّانی
موسس و سردبیر

من امیرحسین درانی. دارم همه تلاشم رو میکنم که علمی شید و علمی هم بمونید.🤗

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *