تک نیوز

درباره تک نیوز زندگی با تکنولوژی

درباره تک نیوز

تک نیوز تنها یک درگاه خبری در زمینه فناوری نیست. هرچند شاید در نگاه نخست ما نیز وبسایتی جوان برای اطلاع‌رسانی در باب اخبار فناوری و رویدادهای حوزه تکنولوژی باشیم ولی در حقیقت کمی که به زیر پوستمان بروید خواهید فهمید برای ما هدف زندگی است نه چند گوشی و لپ‌تاپ و دوربین. چه بسا همانگونه که از شعار تک نیوز حدس زده‌اید ما سایت نیستیم، بلکه تلاشی هستیم برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی. از پهپاد گرفته تا اتوموبیل از کسب‌و کار گرفته تا شبکه‌های اجتماعی همه در این قلمرو گسترده از زندگی جدید هستند.

نگاه بی‌طرفانه به رویدادهای داخلی و خارجی، نوشتن صریح و ساده و انتقال سریع رویدادها، ارزش‌های تیم صمیمی ما هستند و افتخار داریم که ماه به ماه نه تنها بر شمار مخاطبان ما افزوده شده بلکه نرخ حضور و درگیری شما با مطالب‌مان در قالب بازخوردها و نظرات هم رشدی بی‌وقفه 

داشته است. استفاده شایسته و گسترده از محتوای چند رسانه‌ای، به رسمیت شناختن انقلاب اپلیکیشن‌های همراه و توجه صادقانه به نظرات شما شیوه‌های روایی ما از روز نخست بوده‌اند و باقی ماندن آنها مدیون تشویق و همراهی شماست.

تک نیوز نه تنها تلاش می‌کند در گام بعدی دامنه و تنوع نوشته‌هایش را با محوریت فناوری به عرصه‌های جدیدی از زندگی گسترش دهد بلکه همچنان خواهد کوشید در عصر جدیدی از حیات کشورمان بیشتر و بهتر در قلب رویدادهای فناوری ایران و جهان حضور داشته باشد. با تک نیوز همراه باشید تا با یکدیگر مرزهای جدیدی از حیات مدرن، شفاف و دوستانه دیجیتالی را تجربه کنیم.

0
تعداد مطالب

قلب تپنده تک نیوز بی شک تحریریه آن است. جوانانی که با عشق به مخاطبینشان قلم می زنند و همواره تلاش می کنند تا متفاوت ترین ایده هایی که در ذهن دارند را به واقعیت بدل کنند. تک نیوز تا کنون بدون حتی یک روز تعطیلی، بیش از 500 مقاله را منتشر کرده است. دنیای تکنولوژی با سرعتی سرسام آور در حال تغییر است و ما افتخار می کنیم که می توانیم پا به پای آن در کنار شما باشیم.

0
تعداد نظرات

آنچه که تک نیوز را از سایر سایت ها متمایز می کند و به آن روح می بخشد، مخاطبینش هستند. خوانندگانی که در ساعت های مختلف شبانه روز با ما همراه می شوند و انرژی بخش قلم هایمان می گردند. بخش نظرات تک نیوز فضایی است برای تبادل افکار پیرامون آنچه که در دنیای تکنولوژی رخ می دهد. گرد هم آمدن عقاید مختلف از زیبایی های تک نیوز است و ما این هدیه را مدیون کاربرانمان هستیم. ثبت بیش از ۳۵۰ هزار دیدگاه، اصلی ترین دلگرمی ما برای حرکت به جلو بوده است.

شبکه‌های اجتماعی

دایره مخاطبین تک نیوز تنها به کسانی که از طریق وبسایت مطالب ما را دنبال می کنند، خلاصه نمی شود. پلتفرم تک نیوز از همان ابتدا با تمرکز بسیار بر روی شبکه های اجتماعی بنا نهاده شد و حالا پس از سال ها فعالیت، صدها هزار نفر مطالب متنوع تک نیوز را در شبکه های مختلف دنبال می کنند. تولید محتوای منحصر به فرد برای هر شبکه و اهمیت به بازخورد مخاطبین، از عواملی هستند که پلتفرم قدرتمند تک نیوز در فضای مجازی را بنا نهاده اند.

اینستاگرام

تلگرام

توییتر

آپارات

تیم تک نیوز

04e4e3b0b6eb342007859738bb453e2b 1497745eb04b88b2d5dce8c2e45ac822d 1577a4c9ae2a378cd337cd73ebd7ec03b 1WhatsApp Image 2021 06 02 at 13.01.53 12 1
و این راه ادامه دارد ..