معرفی مجموعه‌ای کاملاً جدید آیفون، ایرپاد پرو بازسازی‌شده، سه مدل جدید اپل واچ

با جزیره دینامیک آشنا شوید، یک راه جادویی جدید برای تعامل با آیفون. ویژگی های ایمنی پیشگامانه طراحی شده برای نجات جان. و یک دوربین نوآورانه 48 مگاپیکسلی برای جزئیات شگفت انگیز. همه از چیپ نهایی گوشی هوشمند بهره می برند.
iphone14pro coshdt50njo2 large

به آیفون 14 و آیفون 14 پلاس جدید و فوق العاده سلام کنید. با عمر باتری فوق العاده تمام روز. ویژگی های ایمنی پیشگامانه طراحی شده برای نجات جان. و حتی عکس های دیدنی تر در نور کم.

iphone14 3fc9ib6935ua large

مهندسی مجدد برای صدای غنی تر. سطح بعدی حذف نویز فعال و شفافیت تطبیقی. صدای فضایی شخصی شده و شش ساعت عمر باتری با یک بار شارژ.

airpodspro 1yv3fbddcsi2 large

ناهموارترین و تواناترین ساعت اپل را معرفی می کنیم. ساخته شده برای تحمل شرایط سخت. طراحی شده برای ورزشکاران از همه نوع، با باندهای تخصصی برای تمرینات استقامتی، ماجراجویی در فضای باز، و ورزش های آبی.

applewatchultra bqlr0nlbjk02 large

آینده سلامت بیشتر جلوتر می رود. دارای حسگر دما برای ردیابی چرخه پیشرفته. تشخیص تصادف برای کمک در مواقع اضطراری. و روش‌های جدید برای تمرین در برنامه تمرین پیشرفته.

applewatchseries8 bamvmsddem0i large

در حال حاضر با قابلیت بیشتر و حتی قیمت پایین تر. رنگ های شیک مورد جدید. حسگرهای قدرتمند برای بینش در مورد سلامت و تناسب اندام شما. نوآوری برای ایمنی و یک پردازنده دو هسته ای جدید برای عملکرد سریعتر.

اکنون تنها چیزی که نیاز دارید آیفون است تا مشترک شوید و به بزرگترین مجموعه محتوای تناسب اندام و سلامتی 4K Ultra HD در جهان دسترسی پیدا کنید. در حین تمرین با مربیگری روی صفحه، تایمرها و پیام های مربی انگیزه خود را حفظ کنید. اواخر پاییز امسال برای همه کاربران آیفون در دسترس است.
applefitnessplus bm53n6db6b0i large