بازی GTA 6 یک شخصیت اصلی زن لاتین خواهد داشت

دیگر شخصیت اصلی مرد است

جی تی ای ۶ (GTA 6) یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها در سراسر جهان محسوب می‌شود که اکنون جیسون شرایر (Jason Schreier) اطلاعات جدیدی از آن لو داده است.

کار روی جی تی ای ۶ از سال ۲۰۱۴ آغاز شده ولی هنوز هیچ تاریخ عرضه مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است. یکی از شخصیت‌های اصلی این بازی یک زن لاتین خواهد بود و در واقع اولین باری است که استودیو راکستار (Rockstar) از یک شخصیت زن در ساخته‌های خود استفاده می‌کند.

البته این زن تنها شخصیت قابل کنترل بازی نیست و بازیکنان در GTA 6 احتمالا کنترل دو فرد را برعهده خواهید داشت. داستان جی تی ای ۶ براساس ماجراهای بانی و کلاید و دزدی‌های آن‌ها از بانک نوشته شده است. نام رمز بازی پروژه آمریکا (Project Americas) است و قرار بود در ابتدا بسیار بزرگ و نقشه آن شامل بخش‌های بزرگی از آمریکای شمالی و جنوبی شود.

اکنون مپ بازی به نسخه خیالی شهر میامی (در واقع وایس سیتی) و مناطق اطرافش کاهش یافته است. استودیو قصد دارد به‌ مرور زمان بازی را با ماموریت‌ها و شهرهای جدید آپدیت کند. این راه حل مدیران برای جلوگیری از کرانچ است. گزارشات به انتشار GTA 6 در سال مالی ۲۰۲۳ اشاره دارند، اما اعضای استودیو این کار را تا دو سال دیگر ممکن نمی‌دانند.

همچنین باید اشاره کنیم که استودیو یکی از آپدیت‌های Grand Theft Auto Online را به خاطر حاشیه‌های جرج فلوید حذف کرد. این مد با اسم Cops ‘n’ Crooks برای عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بود، اما شرایط در آن زمان اصلا مناسب نبود و انتشار آن می‌توانست با انتقادات زیادی همراه شود.

اشتراک‌گذاری

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.