سیستم موردنیاز نسخه بهبود یافته Resident Evil 2 اعلام شد

فقط ویندوز ۱۰ با کارت گرافیک بهتر

سیستم مورد نیاز نسخه بهبود یافته بازی Resident Evil 2 برای پی‌سی اعلام شد که با مشخصات خواسته شده برای نسخه اصلی بازی رزیدنت اویل ۲ تفاوت‌هایی دارد.

کپکام در ماه مارس اعلام کرده بود که بازی‌های Resident Evil 2 و Resident Evil 3 و Resident Evil 7 به پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس خواهند آمد و در واقع به‌روزرسانی رایگانی دریافت خواهند کرد. کاربران پی‌سی که در حال حاضر بازی را خریداری کرده‌اند نیز می‌توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. اکنون کپکام، سیستم مورد نیاز بازیکنان پی‌سی برای اجرای نسخه به‌روزرسانی شده Resident Evil 2 را اعلام کرده است.

به جای ویندوز ۷، ۸ یا ۱۰ (۶۴ بیتی)، این نسخه فقط از ویندوز ۱۰ (۶۴ بیتی) پشتیبانی خواهد کرد. همچنین DirectX 12 جایگزین نسخه قبلی خود شده است. از نظر گرافیک نیز گفته شده که این نسخه به NVIDIA® GeForce® GeForce GTX 960 یا or AMD Radeon™ RX 460 نیاز دارد.

هنگامی که این به‌روزرسانی‌ها منتشر شود، سیستم مورد نیاز جدید، جایگزین قبلی خواهد شد. بنابراین، بازیکنان بسیار کمی که از ویندوز ۷ یا ۸ استفاده می‌کند، قادر به اجرا نسخه جدید بازی Resident Evil 2 نخواهند بود.

انتظار می‌رود نسخه جدید بازی‌های رزیدنت اویل با نرخ فریم و رزولوشن بیشتری نسبت به قبل اجرا شوند اما ممکن است شاهد ویژگی‌های دیگری مانند رهگیری پرتو، صدای سه بعدی و بازخورد لمسی برای کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5 نیز باشیم که هیجان بیشتری به بازی‌های کلاسیک ترسناک اضافه کند.

اشتراک‌گذاری

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.