شایعه: هیدئو کوجیما در حال ساخت بازی ترسناک جدیدی به نام Overdose است

انحصاری ایکس باکس؟

«هیدئو کوجیما»، خالق بازی‌هایی چون Metal Gear Solid و Death Stranding در حال کار روی بازی ترسناک جدیدی به نام Overdose است.

به گزارش «تام هندرسون»، منبع شناخته شده حوزه گیم و بر اساس ویدیویی که او از بازی مشاهده کرده، «مارگارت کوالی» بازیگر نقش ماما در Death Stranding (و سریال The Leftovers) در بازی ترسناک Overdose حضور خواهد داشت. همچنین او تاکید می‌کند که تصاویر هیچ ارتباطی به بازی شایعه شده Death Stranding 2 نداشته‌اند.

او توضیح می‌دهد که در این ویدیو، شخصیت بازی در یک راهروی تاریک با یک چراغ قوه قدم می‌زند و سبک آن سوم شخص است، اما به نظر می‌رسد بازی را به صورت اول شخص هم می‌توان انجام داد. به گفته هندرسون، در انتهای ویدیو پس از یک جامپ اسکِیر (Jump Scare) جمله «A Hideo Kojima Game» و سپس نام بازی (OVERDOSE) ظاهر می‌شود.

در همین رابطه، جف گراب اوایل سال جاری ادعا کرده بود که کوجیما پروداکشنز همچنان در حال ساخت بازی جدیدی برای ایکس باکس است. هرچند این ادعا رو تایید نکرده اما توضیح می‌دهد که احتمالا به زودی جزئیات بیشتری اعلام خواهد شد.

بنابراین همچنان باید منتظر اخبار بیشتری درباره بازی ترسناک جدید هیدئو کوجیما باشیم و حتی می‌توان انتظار داشت در رویداد Summer Game Fest یا کنفرانس مشترک بتسدا و مایکروسافت اخبار جدیدی درباره آن منتشر شود.

اشتراک‌گذاری

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.