نمرات فصل اول سریال Ms. Marvel منتشر شد

استقبال بسیار خوب و حمله یک منتقد به مارول

پخش سریال جدید مارول یعنی Ms. Marvel از چهارشنبه ۱۸ خرداد آغاز خواهد شد و حالا منتقدان نظر خود درباره آن را با مخاطبان به اشتراک گذاشته‌اند.

تا این لحظه، سریال جدید مارول از سایت راتن تومیتوز نمره فوق‌العاده ۹۳ و از سایت متاکریتیک نمره بسیار خوب ۷۵ را بر اساس نظر ۱۲ منتقد کسب کرده است. طبق نظرات ثبت شده توسط منتقدان، به نظر می‌رسد سریال Ms. Marvel و قهرمان آن یعنی «کامالا خان» برای طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) تجربه بسیار سرگرم‌کننده‌ای را ارائه می‌کنند.

نشریه ایندی‌وایر‌ (IndieWire) با ثبت امتیاز ۸۳ در نقد خود می‌نویسد:

ترکیب این ستاره جوان، تیم سازنده و عناصر خلاقانه آن دقیقا همان چیزی است که قسمت اول اعلام می‌کند: کیهانی!

اکثر منتقدان در نظرات خود «ایمان ولانی» بازیگر ایفا‌کننده نقش کامالا خان یا خانم مارول را تحسین کرده‌اند. اگر با سریال جدید مارول آشنایی ندارید؛ کامالا خان یک نوجوان مسلمان پاکستانی آمریکایی است که از قدرت تغییر شکل استفاده می‌کند.

نشریه امپایر که نمره بسیار خوب ۸۰ را به سریال داده در نقد خود توضیح می‌دهد که هرچند Ms. Marvel ممکن است مخاطبان نوجوان را هدف خود قرار داده باشد برای بزرگسالان هم جذاب خواهد بود و پروژه جدید بسیار خوبی از دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود.

با این وجود، منتقد سایت RogerEbert.com چندان از سریال راضی نبوده و با ثبت امتیاز ۳۰ به آن حمله کرده است:

استفاده از فرهنگ نادیده گرفته شده به عنوان عصایی برای به‌دست آوردن بینندگان جدید. هیچ چیز خلاقانه جدیدی در ساخت نسخه‌ای از میندی کالینگ در دنیای مارول وجود ندارد.

میندی کالینگ در سریال The Office نقش «کلی کاپور» نماینده واحد خدمات مشتریان شعبه اسکرانتون شرکت کاغذ داندر میفلین را ایفا می‌کند.

با وجود این نظرات، می‌توان ادعا کرد که سریال خانم مارول به خوبی توانسته مورد پسند منتقدان قرار بگیرد. اولین تریلر از سریال Ms. Marvel اواخر سال گذشته منتشر شده بود که در این لینک می‌توانید آن را مشاهده کنید.

اشتراک‌گذاری

بیا با هم بنویسیم

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.