تک نیوز > اخبار و اخبار تکنولوژی : ویدیوی تهدیدآمیز هکرهای گروه nameless به ایلان ماسک [تماشا کنید]

ویدیوی تهدیدآمیز هکرهای گروه nameless به ایلان ماسک [تماشا کنید]

43874641 0 image a 5 1622933792048 1

توییت‌های ایلان ماسک در حوزه رمزارزها برایش دردسرساز شد. هکرهای گروه anonymous با انتشار ویدیویی تهدیدآمیز به ایلان ماسک مدیرعامل تسلا هشدار دادند که وی را هدف بعدی خود قرار می‌دهند.تا آخر این خبر همراه تک نیوز باشید.

به اعتقاد فعالان حوزه رمزارزها، توییت‌های ایلان ماسک روند بازار را دستخوش تغییرات ناخواسته قرار می‌دهد و طی ماه‌ها و هفته‌های اخیر این توییت‌‌ها باعث شده، نوسانات عجیبی در بازار به وجود بیاید و بسیاری از سرمایه‌گذاران متضرر شوند.

گروه بین‌‌المللی هکرهای anonymous در ویدیویی تهدیدآمیز، به وی هشدار دادند که او را هدف بعدی خود انتخاب کرده‌اند. این گروه در ویدیوی منتشر شده اتهامات مختلفی را به ایلان ماسک وارد می‌کنند و معتقد هستند که مدیرعامل تسلا با انتشار توییت‌هایش هیچ توجهی به سایر اقشار جامعه نمی‌کند.

این گروه می‌گویند ریزش ۷ درصدی بیت کوین در هفته گذشته به انتشار توییت ایلان ماسک مربوط می‌شود و به این موضوع اشاره می‌کنند که این نخستین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد و ایلان ماسک بارها باعث ایجاد نوساناتی در بازار رمزارزها و فراز و فرود قیمت بیت کوین شده است. آنها می‌گویند شخصیت واقعی مدیرعامل تسلا بالاخره برای همه هویدا می‌شود و وی نمی‌تواند خود را پشت نقاب پنهان کند و از خود چهره‌ای محبوب بسازد.

در این ویدئو، گروه هکری ادعا می‌کند که مدیر عامل تسلا قدرت زیادی در بازار رمزارزها دارد ولی متوجه نیست که بسیاری از سرمایه‌گذاران روی سودآوری در این حوزه حساب باز کرده‌‌اند. آنها می‌گویند ایلان ماسک دغدغه بقیه مردم را ندارد و هیچ وقت این دغدغه را نیز درک نخواهد کرد، زیرا در ثروت و پول زندگی می‌کند و درکی از وضعیت بقیه مردم ندارد.

در ادامه گروه هکری در ویدیو به این نکته اشاره می‌کند که بازار رمزارزها نوسانات خودش را دارد و مسئولیت سود و ضرر هر کسی پای خودش است، ولی توییت‌های ایلان ماسک باعث ایجاد نوسانات ناخواسته و غیر معمول در بازار می‌شود و وی توجهی به سایر اقشار جامعه ندارد. هکرها می‌گویند او با چنین رویکردی رویای افراد زحمتکش و پرتلاش بسیاری را در سراسر جهان از بین می‌برد.خیلی ممنونیم که تا آخر این خبر مهم همراه تک نیوز بودید 🧡

علیرضا حاجی سید حسن

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاه کاربران (4 دیدگاه)

 1. اونجا با ۷ درصد ریزش بازار، ویدیوی تهدید آمیز میفرستن ، اینجام با ۷۰ درصد ریزش بازار همه ازش جوک درست میکنن و میخندن
  زیبا نیست؟!!!

 2. سلام
  در خودشیفتگی و شیّادی ایلان ماسک شکی نیست ولی چرا این باصطلاح افشاگری بعد از مخالفت با بیتکوین رخداد؟ – مسئله واضحه. سرکیسه کردن پولهای زیادی مردم
  گویند یکی ادعای خدایی نموده مُشتی سفیه را دورش جمع کرد. قضا را پس از مدتی توبه کرد و خواست جبران نماید امّا هرچه قسم خورد: بخدا من خدا نیستم! به مغزشان فرو نرفت که هیچ، یارو را متهم به شکسته‌نفسی/ سفاهت کرده گفتند قبول‌کنی یا نه از نظر ما تو خدایی! حالا چی شده میخوای ما را امتحان‌ کنی؟ یا هر حکمتی، خوددانی! امّا اگر شورش را درآری سرت را زیر آب میکنیم! پس احترام خدا بودنت را نگهدار
  طمع چشم و گوش عاشق را بسته. آنکه به امید واهی پولش را پای قمار آورده، صدای مخالف را -گرچه هشدار باشد- نمی‌شنود
  ولی اگر نیم‌جو عقل باقیمانده از خودش بپرسد هکر/ ایلان ماسک به کنار، رمزارز در تئوری باید بی‌ریسک باشد امّا عملًا ریسک خالص است! آیا بهتر نیست تا همش را نباختم پامو بکشم بیرون؟
  این جنگ زرگری هم گرچه ظاهرًا متضمن اطلّاع‌رسانی است ولی دقیقًا مثل ایلان ماسک و همان‌قدر گمراه‌کننده: دعوا سر ریاست/ نفوذ بر تراکنشهای خیالی و شدیدًا قمارآلود است که با تبلیغات بلندمدت، اینک از سوی عوام، رمزارز پنداشته میشود.
  حال آنکه کافیست آدم عاقل از خود پرسد: اگر به هر علّتی
  ۱. حسابم خالی شد، یقۀ کی را بچسبم؟
  ۲. اینترنت جهانی -ناگهانی و بمدت نامعلوم- مختلّ شد، تکلیفم چیه؟
  ۳. اکثر قریب به اتفاق بیتکوین‌داران، فروشنده شوند، چه؟
  ۴. اصلًا پشتوانه‌اش چیه؟ / کیه؟
  ناکومورا فقط یه اسم خیالی خالیه هیچی ازش نیست
  بیتکوین را مافیا برای بازار سیاه باب کردن، به درد من بدبخت نمیخورد که چیزی برای قاچاق ندارم اهلش هم نیستم
  و السلام

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز