تک نیوز > سامسونگ : گلکسی A23 احتمالا با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی از راه خواهد رسید

گلکسی A23 احتمالا با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی از راه خواهد رسید

maxresdefault 6

سامسونگ قصد دارد برخی از مدل‌های سری گلکسی A را با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی به بازار عرضه کند. اکنون وب‌سایت «Galaxyclub.nl» می‌گوید یکی موبایل‌های میان‌رده این شرکت که با چنین دوربینی معرفی خواهد شد، گلکسی A23 خواهد بود.

گلکسی A23 ظاهرا شباهت بسیاری با نسل قبلی خود یعنی گلکسی A22 دارد و انتظار می‌رود در دو نسخه با پشتیبانی از شبکه ۴G و ۵G از راه برسد. سامسونگ ممکن است مجبور شود تغییراتی جزئی در نسخه جدید ایجاد کند تا بتواند اتصال به شبکه ۵G را فراهم کند. ولی در نهایت تفاوت نسخه جدید و نسل قبلی بسیار جزئی خواهد بود.

 

 

با تک نیوز همراه باشید …..

گفته می‌شود که سامسونگ احتمالا هر دو نسخه گلکسی A23‌ را با ماژول دوربین ۵۰ مگاپیکسلی به بازار عرضه می‌کند. همچنین به نظر می‌رسد که گلکسی A13 که نسخه ضعیف‌تر گلکسی A23 است، از همان سنسور دوربین اصلی استفاده می‌کند. وقتی سایر رقبا از جمله موتورولا، ریلمی و شیائومی نیز موبایل‌های خود را به دوربین‌های ۵۰ مگاپیکسلی مجهز می‌کنند، جای تعجب ندارد که سامسونگ نیز همین مسیر را برود.

اطلاعات زیادی در مورد گلکسی  A23 به اشتراک گذاشته نشده، اما با توجه به نسل‌های قبلی انتظار می‌رود که گوشی هوشمند جدید با سیستم عامل کمی جدیدتر،‌ نمایشگر کمی بهبودیافته‌تر و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی معرفی شود.

 هنوز مشخص نیست ساسونگ چه زمانی از موبایل جدید خود رونمایی خواهد کرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود،‌ می‌توانیم انتظار داشته باشیم که سامسونگ موبایل میان‌رده خود را فصل سوم ۲۰۲۲ به بازار عرضه کند.

زمانی که بهره‌مندی از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی مطرح شد، این موضوع مورد توجه شرکت‌های تولیدکننده موبایل قرار گرفت و اکنون عرضه موبایل‌های میان‌رده و حتی پایین‌رده با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی در کانون توجه قرار گرفته و باید دید سامسونگ کدام یک از موبایل‌های خود را با چنین حسگری به بازار عرضه خواهد کرد.

پارسا ملکی

پارسا ملکی هستم علاقه زیادی به علم تکنولوژی دارم و می خوام اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بزارم?

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز