تک نیوز > اخبار تکنولوژی و سامسونگ : رویداد گلکسی آنپکد 20 بهمن برگزار می‌شود

رویداد گلکسی آنپکد 20 بهمن برگزار می‌شود

Galaxy S22 Event Poster

سامسونگ چند روز پیش از برگزاری رویداد گلکسی آنپکد در ماه فوریه خبر داد و حالا کره‌ای‌ها رسما گفته‌اند که این مراسم در تاریخ 9 فوریه (20 بهمن) برگزار می‌شود. در این رویداد با جدیدترین پرچمدارهای سری گلکسی S یعنی گلکسی S22 روبه‌رو خواهیم شد.

در چند روز گذشته گزارش‌های زیادی درباره تاریخ برگزاری این رویداد منتشر شده بود که البته اکثر آن‌ها به 20 بهمن اشاره کرده بودند. حتی دیروز یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام «ایوان بلس» پوستری منتشر کرد که به تاریخ 9 فوریه اشاره داشت. حالا سامسونگ با همین پوستر و البته انتشار ویدیویی کوتاه، از برگزاری اولین مراسم گلکسی آنپکد سال 2022 در همین تاریخ خبر داده است.

این رویداد در تاریخ 20 بهمن و ساعت 18:30 به وقت تهران به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که با توجه به ادامه شیوع کرونا در سراسر جهان، چنین موضوعی جای تعجبی ندارد. در پوستر مربوط به این مراسم عبارت «The Epic Standard» به چشم می‌خورد که ظاهرا با دست نوشته شده است. اینکار می‌تواند نشان‌دهنده پشتیبانی گلکسی S22 اولترا از قلم S Pen باشد.

در حالی که سامسونگ از جدیدترین پرچمدارهایش در تاریخ 9 فوریه رونمایی می‌کند، از چند روز پیش سیستم رزرو آن‌ها فعال شده است. البته در این رویداد تنها با جدیدترین پرچمدارهای سامسونگ روبه‌رو نمی‌شویم و تبلت‌های سری گلکسی تب S8 هم به نمایش گذاشته می‌شوند.

طبق گزارش‌ها، سامسونگ برای مدل استاندارد، پلاس و اولترا این خانواده به ترتیب از نمایشگرهای 6.1، 6.5 و 6.8 اینچی استفاده می‌کند. در حالی که دو مدل پایه از دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی بهره می‌برند، انتظار می‌رود مدل اولترا دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی باشد. این دستگاه همچنین دارای دوربین پریسکوپی خواهد بود.

در بالای نمایشگر تمام اعضای سری گلکسی S22 یک حفره برای میزبانی دوربین سلفی قرار می‌گیرد و قدرت آن‌ها را با توجه به بازار هدف، اسنپدراگون 8 نسل 1 یا اگزینوس 2200 تامین خواهد کرد.

علیرضا حاجی سید حسن

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاهتان را بنویسید