تک نیوز > اخبار تکنولوژی و موبایل : خریداران نسخه اگزینوس گلکسی S22 اولترا از مشکلات نمایشگر خبر می‌دهند

خریداران نسخه اگزینوس گلکسی S22 اولترا از مشکلات نمایشگر خبر می‌دهند

photo 2022 02 22 08 59 08 1

اولین خریداران سری گلکسی S22 سامسونگ این هفته به گوشی خود دسترسی پیدا می‌کنند و اولین پیش‌خریدها در سراسر جهان تحویل مشتریان شده است. حالا برخی دارندگان نسخه اگزینوس گلکسی S22 اولترا مشکل عجیبی از نمایشگر دستگاه خود را گزارش کرده‌اند.

طبق گزارش چندین کاربر در شبکه اجتماعی ردیت، ظاهرا نمایشگر برخی گوشی‌های گلکسی S22 اولترا با مشکل مواجه شده و روی آن ردیفی از پیکسل‌های بهم ریخته دیده می‌شود و در نیمه پایینی پنل چیزی شبیه به برفک تلویزیون ایجاد می‌شود. البته این مشکل دائما مشاهده نمی‌شود و به نظر می‌رسد که در هنگام نمایش محتوایی مانند ویدیو یا بازی رخ می‌دهد.

مشکل به نسخه اگزینوس گلکسی S22 اولترا محدود می‌شود؟

علت دقیق این مشکل نامشخص است، اما بر اساس ظاهر آن به نظر می‌رسد نوعی مشکل سخت افزاری باشد. نکته جالب دیگر اینکه ظاهرا نسخه‌های اگزینوس پرچمدار سامسونگ این مشکل را نشان می‌دهند. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که بخش زیادی از خریداران نسخه اسنپدراگون گلکسی S22 اولترا دیرتر گوشی‌های خود را تحویل گرفته‌اند، بنابراین هنوز نمی‌توان تایید کرد که نمایشگر این نسخه چنین مشکلی ندارد. همچنین برخی کاربران متوجه شده‌اند که ظاهرا تغییر تنظیمات نمایشگر گوشی از QHD به FHD به برطرف کردن این مشکل کمک می‌کند.

اگر مشخص شود که این یک مشکل سخت افزاری است، سامسونگ احتمالا به مشتریان خود اطلاع‌رسانی خواهد کرد تا واحدهای معیوب خود را تحویل کانال‌های پشتیبانی دهند. این مشکل در حالی گزارش شده که ظاهرا تحویل گوشی‌های این سری و به ویژه S22 اولترا به دلیل تقاضای بالا به تعویق افتاده است.

علیرضا حاجی سید حسن

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید