تک نیوز > اخبار تکنولوژی : آپدیت پوکو لانچر 4.0 ارائه شد: اضافه شدن انیمیشن‌ها، ویجت‌ها و امکانات جدید + لینک دانلود

آپدیت پوکو لانچر 4.0 ارائه شد: اضافه شدن انیمیشن‌ها، ویجت‌ها و امکانات جدید + لینک دانلود

poco launcher 4 update 3 result

پوکو لانچر، رابط‌کاربری اختصاصی است که می‌توانید در گوشی‌های این زیر مجموعه شیائومی از آن استفاده کنید. البته باید بگوییم که این رابط‌کاربری در میان کاربران تا حد زیادی منفور است. با این حال، آپدیت پوکو لانچر 4.0 می‌تواند سبب شود که تمام مشکلات گذشته این رابط‌کاربری را به فراموشی بسپارید.

پوکو پیش‌تر لانچر خود را در پلی استور منتشر کرده بود. این لانچر سریع است و فضای چندانی اشغال نمی‌کند، اما نسبت به رابط‌کاربری MIUI امکانات کم‌تری دارد. بسیاری از مواردی که می‌توانستید در نسل‌های پیشین MIUI بیابید در Poco Launcher به چشم نمی‌خورد. حال آپدیت جدیدی برای این لانچر ارائه شده که می‌توانید آن را نصب کنید.

چرا پیش از این پوکو لانچر میان کاربران منفور بوده است؟

اگر از گوشی‌های پوکو استفاده می‌کنید، احتمالا شما هم یک سری نارضایتی از این لانچر دارید و همین احتمالا سبب شده تا نتوانید تجربه‌کاربری بی‌نقصی داشته باشید. پوکو لانچر در نسل‌های گذشته به‌روزرسانی‌های زیادی را دریافت کرده اما مشکلات اساسی موجود در آن کاربران را شاکی کرده بودند.

به شخصه پیش از نصب آپدیت جدید پوکو لانچر هنگامی که از آن استفاده می‌کردم، احساس خوبی نداشتم و یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع، نبود انیمیشن‌های باز و بسته کردن اپ‌ها بود. به هر حال کاربران به این وضعیت Poco Launcher اعتراض کردند.

نصب آپدیت جدید Poco Launcher

تغییرات این به‌روزرسانی بسیار جذاب و قابل‌توجه هستند. در نسخه جدید این لانچر انیمیشن‌های باز و بسته کردن اپ بهبود یافته‌اند و به زیبایی انیمیشن‌های MIUI شده‌اند. همچنین سرعت و میزان روان بودن رابط‌کاربری افزایش یافته تا تجربه بهتری داشته باشید.

یک سری از بخش‌های این لانچر مانند منوی ویجت‌ها نیز شبیه به MIUI شده‌اند و ظاهر جدیدی پیدا کرده‌اند. برخی باگ‌هایی که پیش‌تر توسط کاربران گزارش شده بود هم برطرف شده‌اند.

باید یادآوری کنیم که این لانچر در حال حاضر به شکل پایدار عرضه نشده و فعلا در فاز بتا قرار دارد؛ بنابراین ممکن است کارکرد بی‌نقصی نداشته باشد. ما در تک نیوز این به‌روزرسانی Poco Launcher را روی دو دستگاه پوکو F3 و پوکو M4 Pro 4G نصب کردیم و به مشکلی بر نخوردیم.

در کل پیشنهاد می‌کنیم که این به‌روزرسانی را هنگامی که به صورت پایدار نصب کنید تا بتوانید تجربه بهتری در استفاده از گوشی‌های پوکو داشته باشید؛ اما همین به‌روزرسانی نیز ایراد خاصی ندارد.

علیرضا حسینی

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

  1. سلام
    من از طریق لینک دانلود و نصب کردم و اول مشکلی نداشت اما بعد که خواستم جای برنامه ها رو عوض کنم با باگ عجیبی روبرو شدم وقتی برنامه رو انتخاب میکردم و میخواستم جابجا کنم برنامه پرت میشد یه صفحه دیگه و جای برنامه هام بهم خورده و نمیتونم جابجا کنم لطفاً کمکم کنید الان اگه از گوگل درایو پاک کنم درست میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز