تک نیوز > اخبار فناوری ایران : مصطفی امیری دبیر انجمن فین‌تک ایران شد

مصطفی امیری دبیر انجمن فین‌تک ایران شد

7860e54f 370f 4c4b 82c6 183f9eebea6e 1

انجمن فین‌تک ایران از انتخاب «مصطفی امیری» به عنوان دبیر این انجمن خبر داد. انتخابات هیئت مدیره جدید انجمن فین‌تک در دی ماه طی یک مجمع عمومی در اتاق بازرگانی برگزار شده بود.

بر اساس تصمیم آخرین جلسه هیئت‌مدیره این انجمن «مصطفی امیری»، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل زرین‌پال، به‌عنوان دبیر ‎انجمن فین‌تک به مدت یک سال انتخاب شد.

امیری در دوره قبل نیز عضو هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بود. او از مخالفان اجرای اینماد اجباری است و در راستای جلوگیری از اجرای این طرح نیز در جلسات متعددی شرکت کرده بود.

برگزاری انتخابات هیئت مدیره در دی ماه

گفتنی است هیئت‌مدیره جدید انجمن فین‌تک، در بیستم دی‌ماه 1401 معرفی شد و آنها «محمدمهدی فاطمیان» را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره انجمن انتخاب کردند.

بر اساس توضیحاتی که پیش از این انجمن فین‌تک اعلام کرده بود، در این انتخابات «مهدی فاطمیان» از زیبال، «نوید رجایی‌پور» از فردابانک، «وحید شامخی» از نوبیتکس، «سعید قدوسی‌نژاد» از فینوتک، «احمد منصوری» از پی‌پینگ، «مهدی مؤمنی» از ازکی‌وام و «امیر راسخ» از توسن البرز به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره جدید انجمن انتخاب شدند.

انجمن فین‌تک همواره از مخالفان جدی و سرسخت اینماد اجباری بوده و در سال‌های گذشته یکی از فعالیت‌های مستمر خود را متمرکز بر اثبات ضرر و زیان‌های وارده از اینماد اجباری کرده بود.

«مهدی فاطمیان» رئیس هیئت‌مدیره انجمن فین‌تک بعد از انتخاب خود به عنوان رئیس هیئت‌مدیره این انجمن، در نیمه بهمن ماه امسال اعلام کرد: «شورای رقابت به رفع انحصار مجوز شرکت‌های پرداخت رأی داده است. این شورا عدم صدور مجوز جدید برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت را مصداق بارز انحصار و اخلال در بازار تشخیص داده بود.»

فعالیت‌های انجمن فین‌تک در ادوار گذشته هیئت‌مدیره این انجمن در راستای ایجاد فضای رقابت و توسعه صنعت فین‌تک کشور بوده است. حالا مصطفی امیری هم به عنوان دبیر انجمن فین‌تک معرفی شده و باید در انتظار ادامه برنامه‌های این انجمن بود.

برچسب ها :

علیرضا حاجی سید حسن

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاهتان را بنویسید