تک نیوز > اخبار تکنولوژی و اپل : تصاویر رسمی بند FineWoven اپل واچ 9 ساعاتی قبل از رونمایی لو رفت

تصاویر رسمی بند FineWoven اپل واچ 9 ساعاتی قبل از رونمایی لو رفت

F50e7GFa4AAjfjC

سری جدید لوازم جانبی اپل تحت عنوان FineWoven احتمالاً در مراسم امشب معرفی خواهد شد. حالا چند ساعت مانده به این رویداد، شاهد انتشار تصاویر باکیفیتی از بندی با این بافت تازه برای اپل واچ سری 9 هستیم.

اپل امشب ساعت 20:30 به وقت ایران رویدادی موسوم به Wonderlust را برگزار می‌کند تا علاوه بر سری آیفون 15 از اپل واچ جدید پرده بردارد. حالا یک منبع آگاه در آخرین ساعات پیش از شروع مراسم، تصاویری از بند FineWoven اپل واچ سری 9 را منتشر کرده که گویی از تصاویر تبلیغاتی رسمی این محصول است.

در این دو تصویر می‌توانیم بندی پارچه‌ای به رنگ قهوه‌ای را ببینیم. در تصویر اول این بند احتمالاً به اپل واچ جدید متصل شده است و روی مچ دست دیده می‌شود. تصویر دوم نیز الگوی بافت این بند را از فاصله نزدیک‌تر نشان می‌دهد.

افشای تصاویر بند FineWoven اپل واچ سری 9

F50e7GaaYAAbECA.jpg

منبع این گزارش می‌گوید نام این بند FineWoven Link است. این نام احتمالاً به سری جدید این بندها برای اپل واچ گفته خواهد شد که احتمالاً قرار است جای بندهای چرمی و حتی شاید سیلیکونی را بگیرند. در چند وقت اخیر در گزارش‌ها گفته شده بود که این شرکت به احتمال زیاد می‌خواهد به نفع محیط‌زیست لوازم جانبی چرمی و سیلیکونی خود را کنار بگذارد.

تمام اتفاقات مهم این رویداد مطابق همیشه از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی تک نیوز به اطلاع شما خواهد رسید.

برچسب ها :

علیرضا حسینی

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز