شیائومی از ماشین لباس‌شویی هوشمند با ظرفیت 10 کیلو و قیمت 244 دلار رونمایی کرد

شیائومی از ماشین لباس‌شویی هوشمند با ظرفیت 10 کیلو و قیمت 244 دلار رونمایی کرد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

MIJIA، تولیدکننده لوازم خانگی و زیرمجموعه‌های شیائومی، از ماشین لباسشویی جدید خود از سری Pulsator با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم رونمایی کرد.

Mijia پیشتر مدل‌های ۳، ۵.۵ و ۸ کیلوگرمی این محصول را با قیمت ۱۰۰ تا ۱۵۲ دلار معرفی کرده بود و حالا نسخه ۱۰ کیلوگرمی که بزرگترین مدل است، ۲۴۴ دلار قیمت دارد.

به گفته سازنده، ماشین لباسشویی MIJIA Pulsator Washing Machine 10kg توانایی شستشوی ۴۸ تی‌شرت، ۴ پرده یک متری، ۱۶ شلوار جین و لباس‌های یک خانواده چهار نفره را دارد. این محصول از ۱۶ برنامه حرفه‌ای شستشو برخوردار بوده و امکان شستن پارچه‌های رایج یا ظریف و گران قیمت با آن وجود دارد. این ۱۶ حالت با فشردن یک کلید تعویض می‌شوند و به کمک اپلیکیشن می‌توان به ۸ برنامه حرفه‌ای اضافه نیز دسترسی داشت.

ماشین لباسشویی مورد بحث از قابلیت پاکسازی و خشک کردن داخل مخزن برخوردار است. با فعال کردن حالت self-cleaning، آب با فشار زیاد به مخزن پاشیده و جرم‌های انباشته شده را تمیز می‌کند. علاوه بر این با خشک شدن مخزن از رشد باکتری‌ها و کثیف شدن احتمالی لباس‌ها جلوگیری می‌شود.

جنس بدنه ماشین لباسشویی ۱۰ کیلوگرمی MIJIA Pulsator از فلز PCM بوده و به گفته سازنده ضدآب و رطوبت است. جنس پوشش فوقانی از شیشه پانورامیک است و به خاطر شفاف بودن آن می‌توان لباس‌ها را حین کار کردن ماشین دید. این پوشش از چندین قابلیت ایمنی برخوردار است تا از آسیب دیدن کاربر حین بستن درب جلوگیری شود.

محصول یاد شده قابلیت اتصال به لوازم خانه هوشمند مثل اسپیکر XiaoAI از طریق اپلیکیشن MIJIA را دارد. در چنین وضعیتی می‌توان اسپیکر را به گونه‌ای تنظیم کرد که پس از اتمام شستشو کاربر را با پخش آلارم یا موزیک باخبر کند. برای Pair کردن این ماشین لباسشویی با موبایل به NFC نیاز است.

ماشین لباسشویی ۱۰ کیلوگرمی MIJIA Pulsator با قیمت تقریبی ۲۴۴ دلار از هم اکنون قابل پیش خرید است.

اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *