جدول زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی تهران تا ۲۰ خرداد

جدول زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی تهران تا ۲۰ خرداد
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است

جدول زمان‌بندی خاموشی‌های احتمالی برق پایتخت از ۱۷ تا ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ منتشر شد. این جدول به شکل یک فایل پی دی اف توسط شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در دسترس عموم قرار گرفته است.تا آخر همراه تک نیوز باشید.

شرکت توزیع نیروی برق پایتخت در رابطه با قطعی‌های احتمالی این سه‌روز اعلام کرده که تمام ظرفیت‌های فنی و کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور جلوگیری از بروز هر گونه خاموشی به کار گرفته شده، اما از آنجا که موفقیت در این کار جز با همکاری همه جانبه مشترکان امکان پذیر نیست در صورت بروز هرگونه مشکل در تأمین برق پایتخت برای جلوگیری از بروز قطعی گسترده، طبق جدول اقدام به اعمال خاموشی کنترل شده خواهد شد.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مشترکان خواسته که برای دریافت برنامه خاموشی احتمالی از ۱۷ تا ۲۰ خرداد بر روی این نشانی جدول خاموشی های احتمالی برق شهر تهران کلیک کنند.

یکی از ابهامات مشترکان در این جداول، علت قرار گرفتن برخی آدرس‌ها در گروه‌های مختلف بوده است. شرکت توزیع نیروی برق در همین رابطه اعلام کرده که علت این موضوع وجود بیش از یک فیدر برق در نشانی مد نظر بوده است.

شرکت برق در این اعلامیه ضمن قدردانی از بردباری و همراهی مشترکان از آنها خواسته که با حداکثر صرفه‌جویی در مصرف برق، این شرکت را در تأمین برق تهران بزرگ یاری کنند.

همچنین گفته شده که در صورت همکاری مشترکان برق در به کارگیری راهکارهای مدیریت مصرف و در نتیجه تأمین انرژی موردنیاز شبکه، خاموشی در پایتخت اعمال نمی‌شود.خیلی ممنونیم که تا آخر این خبر همراه تک نیوز بودید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اینجا محل قرارگیری تبلیغ شما است Qries
علیرضا حاجی سید حسن
علیرضا حاجی سید حسن
مسئول آی تی

من علیرضا حاج سید حسن هستم . خیلی دوست دارم اطلاعات خودم را با دیگران به اشتراک بزارم❤

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *