تک نیوز > اپل : ایرپاد پرو 2 اپل احتمالا چهارشنبه همراه با آیفون 14 معرفی می‌شود

ایرپاد پرو 2 اپل احتمالا چهارشنبه همراه با آیفون 14 معرفی می‌شود

AirPods Pro 2

اپل قصد دارد روز چهارشنبه، 16 شهریور ماه در رویداد «Far Out» از سری جدید آیفون رونمایی کند. حالا «مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ می‌گوید این شرکت نسل دوم ایرپاد پرو را نیز در جریان همین رویداد معرفی خواهد کرد. این در حالی است که پیشتر برخی منابع خبری گفته بودند ایرپاد پرو 2 احتمالا در بازه زمانی بین ماه سپتامبر تا نوامبر از راه می‌رسد.

طی یک سال گذشته خبرهای غیررسمی بسیاری در مورد ایرپاد پرو 2 اپل منتشر شده. در ابتدا گفته شد نسل جدید ایرپاد پرو اپل با طراحی و حسگرهای جدید از راه می‌رسد ولی در نهایت تحلیلگران و منابع آگاه بازار به این نتیجه رسیدند که اپل با چند ترفند همان طراحی ظاهری را حفظ می‌کند.

ایرپاد پرو 2 اپل و مشخصات احتمالی آن

برخی منابع آگاه بازار در ادامه به این موضوع اشاره کردند که کیس شارژ این دستگاه 21 میلی‌متر ضخامت خواهد داشت و اضافه کردند که این کیس شارژ ارتفاعی 46 میلی‌متری و عرضی 54 میلی‌متری خواهد داشت. برای مقایسه، کیس شارژ ایرپاد پرو فعلی 45.2 میلی‌متر ارتفاع و 60.6 میلی‌متر عرض دارد.

خبرهای غیررسمی به همین جا ختم نشدند و برخی منابع آگاه اعلام کردند نسل جدید ایرپاد پرو با اسم رمز B698 از تراشه ارتقا یافته H1 بهره خواهد برد و از قابلیت حذف نویز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین حضور این تراشه به عملکرد بهتر و مصرف انرژی بهینه‌تر منجر خواهد شد. در همان مقطع زمانی گفته شد ایرپاد پرو 2 اپل می‌تواند ضربان قلب را تشخیص دهد و به عنوان یک سیستم کمک شنوایی هم عمل کند.

پارسا ملکی

پارسا ملکی هستم علاقه زیادی به علم تکنولوژی دارم و می خوام اطلاعات خودم رو با شما به اشتراک بزارم

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز