تک نیوز > اخبار تکنولوژی : اینستاگرام به‌زودی قابلیت ارسال مجدد پست‌ها (Repost) را آزمایش می‌کند

اینستاگرام به‌زودی قابلیت ارسال مجدد پست‌ها (Repost) را آزمایش می‌کند

photo 2022 09 09 10 42 13

اینستاگرام می‌خواهد با قابلیت «Repost»، امکان انتشار و اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های دیگران را در صفحه کاربران فراهم کند که عملکردی شبیه ری‌توییت در توییتر دارد.

شبکه اجتماعی متعلق به متا قصد دارد تا به‌زودی آزمایش این ویژگی را با تعداد محدودی از کاربران آغاز کند. سخنگوی متا با ارسال ایمیلی به TechCrunch گفت:

«ما در حال بررسی قابلیت اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها در فید هستیم – مشابه روشی که می‌توانید در استوری‌ها اشتراک‌گذاری مجدد را انجام دهید – تا کاربران بتوانند چیزی را که با روحیات آن‌ها سازگاری دارد به اشتراک بگذارند و به این ترتیب سازندگان اصلی نیز برای کارشان اعتبار دریافت کنند. قصد داریم تا به‌زودی این قابلیت را با تعداد کمی از افراد آزمایش کنیم.»

تصویری از قابلیت جدید اینستاگرام

ویژگی جدید اینستاگرام، اولین بار توسط «مت ناوارا» متخصص شبکه‌های اجتماعی مشاهده شده بود که همچنین تصویری از آن را به اشتراک گذاشته بود که در آن شاهد اضافه شدن برگه Reposts در پروفایل کاربری هستیم.

photo 2022 09 09 10 30 50

هرچند هیچ اطلاعات رسمی درباره این قابلیت جدید منتشر نشده، اما برگه جدید نشان داده شده در تصویر بالا احتمالا حاوی تمام پست‌هایی خواهد بود که کاربران Repost کرده‌اند یا مجددا به اشتراک گذاشته‌اند.

در حال حاضر، اینستاگرام راهی برای ارسال مجدد پست کاربران دیگران فراهم نکرده، اما برخی اپلیکیشن‌های شخص ثالث امکان اشتراک‌گذاری مجدد پست‌ها را فراهم می‌کند. هرچند در حال حاضر می‌تواند پست شخصی را در استوری خود به اشتراک بگذارید، اما این قابلیت جدید به شما این امکان را می‌دهد که پست را در فید خود به اشتراک بگذارید.

متا احتمالا می‌داند که بسیاری از کاربران در حال حاضر از قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌ها در استوری استفاده می‌کنند یا آن‌ها را از طریق پیام‌رسان داخلی اپلیکیشن برای دیگران ارسال می‌کنند و اکنون در تلاش است تا راه بهتری برای کاربران فراهم کند تا پست‌های دیگران را به اشتراک بگذارند.

مانند هر ویژگی آزمایشی دیگری، مشخص نیست که اینستاگرام چه زمانی می‌خواهید قابلیت ارسال مجدد پست‌ها را در دسترس کاربران خود قرار دهد. احتمالا زمانی که این ویژگی وارد مرحله آزمایشی خود شود، اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار بگیرد.

علیرضا حسینی

فورا نه اما حتما پیروز می شوم!

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود اپلیکیشن تک نیوز